Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące umowy o pozycjonowanie


leonet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na początku napiszę że nie oczekuję, że ktoś napisze mi całą umowę za darmo - za to się płaci ;)

Mam problem ponieważ prawnik doczepił się do mojej umowy, że nie ma w niej odpowiedzialności Wykonawcy jeśli nie wbije się w określone pozycje w określonym czasie. Chodzi o to że jeśli np przez 3 miesiące nie uzyskam określonych pozycji np. top 10 na wszystkie frazy to żeby mogli zerwać umowę.

Myślę i myślę ale jakieś bzdury mi wychodzą.Wyszło mi coś takiego:

3. W przypadku nieosiągnięcia przez Wykonawcę pozycji w pierwszych dziesiątkach (przez okres co najmniej 16 dni) dla każdej z fraz do dnia 17 marca 2009 roku, Klient ma prawo zerwać umowę bez zapłaty kary umownej.

Co o tym myślicie? Macie może jakiś pomysł. Będę bardzo wdzięczny za każde wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W przypadku niewykonania zlecenia przez Wykonawcę Klient ma prawo zerwać umowę bez zapłaty kary umownej.

2. Za niewykonanie zlecenia przez Wykonawcę rozumie się brak strony XXX w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google.com, lokalizacja Polska conajmniej jednej frazy zawartej w punkcie Y na pozycjach 1-10.

Tak chyba będzie dobrze

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też niezbędna, bo niektórzy klienci przy płatności za efekty wychodzą z założenia - Ty im pozycjonujesz za free miesiąc albo dwa inwestując własne środki, a oni po 2 miesiącach nagle stwierdzają, że w sumie to nie chcą pozycjonowania i nie płacą, znajdują kolejną firmę i tak mają pozycjonowanie za free przez kilka lat jak przerzucą wszystkie firmy z rynku :)

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisujecie umowe na 1000 zł płatne miesiecznie po 8 miesiacach klient przestaje sie odzywac i co robicie ? idziecie do sądu ?

Cieszymy się z 8000zł, zdejmujemy linki, wstawiamy linki następnego klienta i za 8 miesięcy cieszymy się z kolejnych 8000zł

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisujecie umowe na 1000 zł płatne miesiecznie po 8 miesiacach klient przestaje sie odzywac i co robicie ? idziecie do sądu ?

Już samo podpisanie umowy sprawia, że klient mimo wszystko płaci - takie są przynajmniej moje doświadczenia. W sądzie jeszcze nie byłem i obym nie musiał...

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisujecie umowe na 1000 zł płatne miesiecznie po 8 miesiacach klient przestaje sie odzywac i co robicie ? idziecie do sądu ?

nie, ale jak Klient idzie do sądu, to mam czarno na białym wszystko rozpisane i się nie martwię... :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc.

Niektóre firmy po prostu wymagają umowy. Wątpię, czy nawet dobry prawnik potrafiłby obronić taką umowę bo przecież wszystko można podważyć. Ale klienci szczególnie ci mniejsi często boją się takiej umowy i płacą bez problemów. A zawsze można ich postraszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności