Skocz do zawartości

Brzebudowa strony a pozycja w wyszukiwarkach


Meham

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam przed sobą zmianę designu mojej www (co wiąże się ze zmianą nazw podstron itp. itd) Zasadniczo strona nie ucierpi jeżeli idzie o treść (a wręcz przeciwnie) ale ta treść będzie na stronach o innych nazwach. Jak to może odbić się na pozycji w SERPACH? Ile może potrwać ewentualne zamieszanie?

Zaznaczam że wszystkie linki pozycjonujące prowadzą do strony głównej, a tej nazwa rzecz jasna (index) i przypisanie pod domenę (domena się nie zmienia) pozostają bez zmian

Pozdro

Meham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz stare podstrony przekierować na ich nowe odpowiedniki, a jeżeli nie ma takiej możliwości to chociaż te główne i najczęściej wyszukiwane i odwiedzane.

Pozdrawiam

hymmm ja jak to zrobić? Pewno jakieś słynne przekierowanie 303, które dla mnie jest trochę niejasne :) jak to dla początkującego

Meham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmm ja jak to zrobić? Pewno jakieś słynne przekierowanie 303, które dla mnie jest trochę niejasne :) jak to dla początkującego

303 to był dywizjon - tutaj prędzej zastosuj 301. a jak to zrobić ? to wpisz do googla np. 'redirect 301'

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie całość wróciła do normy po ok 4-5 mies. czyli podstrony wróciły na swoje pozycje w serpach (a nawet wyżej :) ), PR podstron powrócił taki jaki był przed transformacją itd. - natomiast pozycja strony głównej na główne frazy w serpach nie zmieniła się w czasie zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja przebudowywałem również niedawno stronkę (nowa szata graficzna, nieco inaczej rozlokowane linki itp) ale nie przestawałem linkować do strony głównej i podstron z katalogów i precli i co prawda stronka na początku spadła na drugą stronę w google ale po paru odwiedzinach robota wróciła na swoje miejsce :wow: i obecnie jest już na nim od jakiegoś czasu.

Wprowadzane zmiany (oczywiście nie robiłem wszystkiego od nowa i pozostawiłem wszystkie stare posty itd) u mnie nie narobiły wielkiego zamieszania, a wręcz przeciwnie, wzmocniły pozycję stronki i stronka nie skacze już za bardzo:).

Pozdrawiam

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności