Skocz do zawartości

Programy do monitorowania pozycji strony w wyszukiwarkach .


nocentis

Rekomendowane odpowiedzi

@aiden- zacznij od działu dla początkujących, przeczytaj wątki z pierwszych kilku stron i Twoja wiedza wzrośnie kilkukrotnie

Na forum jest też wyszukiwarka :)

Darmowy program www.cleverstat.com/en/google-monitor-query.htm

Płatny i NAJLEPSZY WEB CEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem te wszystkie aplikacje. Zawsze mi czegoś w nich brakowało. A to limit na frazy, nie zawsze działało. W końcu sobie napisałem własny system do monitorowania fraz (historia, wykresy, podział na klientów, logowanie dla klientów) i takie tam.

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shpyo jest to jakies rozwiazanie, niestety (albo na szczescie) nie kazdy potrafi sam napisać sobie prostą aplikację która bedzie sprawdzac pozycję , koszty zwiazane z napisaniem i utrzymaniem projektu przy życiu itp. (chyba ze ktos nie liczy swojego czasu, albo ma go w nadmiarze ) tez trzeba uwzględnić , w przypadku zakupu mam to gdzieś bo autor programu poprawia :)

Tak że aiden jak chesz komuś zlecić to pamietaj że co jakiś czas google zmienia wyniki i żebyś nie został z ręka w nocniku jak Ci ktoś sprzeda zaszyfrowany PHP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności