Skocz do zawartości

Jak to jest z eWeblink


salwek

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem eWebCities www.polgielda.pl z tego co zrozumialem to jest cos w stylu precla, dodajesz artykuly i tak to sie kreci.

Pytanie jest czy:

1. Jakosc tego systemu jest porownywalna z popularnymi wordpressami????

2. Chce zrobic masowke jak czesto powinienem stawiac je na subdomenach zeby po kilku tygodniach nie okazalo sie ze google zaladuje mi BANA???

3. Autor mowi o instalowaniu linkow czy na tym systemie musze instalowac eWeblinka czy to jest juz z zalozenia w skrypcie???

I wreszczie ostatnie pytanie:

4. Jak wejsc na panel Admin - zakrecilem sie na poczatku i nie moge wejsc na panel. Sorki za zamieszanie. POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakosc tego systemu jest porownywalna z popularnymi wordpressami????

2. Chce zrobic masowke jak czesto powinienem stawiac je na subdomenach zeby po kilku tygodniach nie okazalo sie ze google zaladuje mi BANA???

3. Autor mowi o instalowaniu linkow czy na tym systemie musze instalowac eWeblinka czy to jest juz z zalozenia w skrypcie???

I wreszczie ostatnie pytanie:

4. Jak wejsc na panel Admin - zakrecilem sie na poczatku i nie moge wejsc na panel. Sorki za zamieszanie. POzdro

1. prawie dodaje się wpisy na zasadzie precli

2. nigdy nie stawiaj dużej ilosci identycznych skryptów w obrębie domeny/ serwera , postawisz wiki - przeżyje postwisz 50 wiki dostaniesz bana, postawisz precla - przeżyje postawisz 50 precli dostaniesz bana

3. Tak system jest zainstalowany w e-Webcites

4.

5. faktycznie jest koniecznosc usuniecia całej stopki "eWC 2.0 Copyright © 2008 All Rights Reserved e-weblink.com, polityka prywatności Design by Free CSS Templates"

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. nigdy nie stawiaj dużej ilosci identycznych skryptów w obrębie domeny/ serwera , postawisz wiki - przeżyje postwisz 50 wiki dostaniesz bana, postawisz precla - przeżyje postawisz 50 precli dostaniesz bana

Czy to stwierdzenie tyczy się także skryptów autorskich, pisanych przeze mnie i wykorzystywanych również tylko przeze mnie (na własny użytek)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie, jeżeli będzie zachodziło podejrzenie że te strony to zaplecze do manipulacji wynikami może się tak stać.

Wszystko zależy od moderatora.

Podam ci przykład 2 ip na którym były strony identycznej niskiej wartości merytorycznej:

- z pierwszego zostały zbanowane wszystkie strony jak leci

- z drugiego mniej więcej połowa

Więc ciężko wyciągnąć jednoznaczne wnioski, chociaż pod zaplecze idealnym układem było by 1 ip na 1 domenę. Oczywiście takie coś jest niemożliwe ze względu na koszty ale zawsze się można zbliżyć do ideałów. Najlepiej zainwestować w shared hostingi w większej ilości lub dedyka z odpowiednią pulą adresów ip.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego jak masz 50 wiki czy dmoz na tym samym ip a co innego jak masz 50 różnych sklepów w oparciu np o osc. W pierwszym wypadku istnieje bardzo duże ryzyko, że wszystko za jakiś czas poleci w drugim takiego ryzyka nie ma.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko ogólnie o sysemach wymiany linków:

Czy skoro płaci się za link np na 30 dni. W tym czasie robot trafia za pośrednictwem tego linku na moją stonę to czy zlikwidowaniu linku po tych 30 dniach to co "dał mi ten link" (załóżmy że skok w pozycjonowaniu o jedną pozycję) zostaje zniwelowane (spadam spowrotem) czy też nadal działa na moją korzyść (bo liczy się ze google zaindeksował ten link i potem go już nie sprawdza).

Sprawa sprowadza się do tego czy jak przestnę płacić za linki to czy moja pozycja w google spadnie, bo nie wiem czy lepiej płacić za linki czy za reklamy.

Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W systemie nie płacisz za linki

System polega na tym że jego użytkownicy wymieniają się po miedzy sobą linkami czyli promować swoją stronę na stronach innych użytkowników , jeżeli natomiast potrzebujesz więcej punktów które zamieniasz na linki możesz to zdobyć od kogoś lub dodać kolejne strony do systemu.

e-weblinka używa się w przeróżnych celach , raz nawet widziałem taki link "strona pozycjonowana przez" - nie powiem pomysł bardzo dobry ale czy etyczny ? to już dalsza cześć dyskusji

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie jednoznacznej , są frazy które trzeba tylko "kopnąć" a są frazy które trzeba stale pozycjonować

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W systemie nie płacisz za linki

System polega na tym że jego użytkownicy wymieniają się po miedzy sobą linkami czyli promować swoją stronę na stronach innych użytkowników , jeżeli natomiast potrzebujesz więcej punktów które zamieniasz na linki możesz to zdobyć od kogoś lub dodać kolejne strony do systemu.

Mój pomysł polegał właśnie na tym by nie "zaśmiecać" strony firmowej różnymi linkami ni jak związanymi z moją działalnością tylko kupować punkty które będę zamieniał na linki.

Czy tak się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł polegał właśnie na tym by nie "zaśmiecać" strony firmowej różnymi linkami ni jak związanymi z moją działalnością tylko kupować punkty które będę zamieniał na linki.

Czy tak się da?

Tak oczywiście , możesz dac ogłoszenie tu na PIO w dziale: Ogłoszenia lub bezpośrednio na forum systemu https://www.forum.e-weblink.com//handel/

Możesz także zacząć tworzyć strony pod zaplecze strony pozycjonowanej i je jednocześnie też podpiąć do systemu za co otrzymasz punkty na wymianę

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System wymiany linków polega na tym ze wymieniasz się linkami z innymi użytkownikami witryn należących do systemu, dodajesz sowoją stronę do systemu za którą otrzymujesz punkty które przeznaczasz na ilość promocyjnych linków które mają promować Twoją witrynę czy też inną jaką sobie życzysz. Jeżeli nie chcesz dodawać własnej strony możesz od innych użytkowników zdobyć pkt jednak system tutaj nie ma żadnego wpływu na zdobywanie tych punktów , możesz dostać od kogoś bo ktoś Cie lubo w kazdy inny sposób w jaki sie dogadzasz z właścicielem PKT .

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności