Skocz do zawartości

Czy opłaca sie kupić ten link za 60 zł


djurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje jakiegoś dobrego linka tematycznego i znalazłem serwis:

www. mniammniam .pl

Czy opłaca się na nim kupić link za 60 zł/mies?

Moja stronka jest o cukiernia więc niby związek tematyczny jest.

Stronka ma trochę site i wysoki PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze widzisz już jestem na 6 pozycji i czasem na 4, lecz interesuje mnie pierwsza pozycja.

Jak dam komuś stronka to nikt się nie podejmie walki o 1 pozycje, tylko będzie mnie kasował za top 10, w które sam wchodzę bez problemu.

SWL mnie nie interesują, a tak działa większość w branży, pozycjonerów którzy by się tym mogli zająć za te pieniądze.

Niby za to mogę mieć 180 precli w katalogach. I na pewno będą dłużej niż 6 miesięcy, i jeszcze 3 frazy mogę pozycjonować na raz a nie jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ile kosztuje utrzymanie domeny na pierwszej pozycji na słowo cukiernia?

Ma ktoś jakiś pomysł?

Myślę, że tu Ci nikt nie odpowie - są różne kryteria wyceny. Poza tym zlecenie tylko na TOP1 jest dość ryzykowne - można się pół roku napracować a efektu nikt nie gwarantuje - konkurencja też przecież pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się na nim kupić link za 60 zł/mies?
Nie opłaca się, co z tego że strona ma wysoki PR,

dzięki temu może uda się podnieść pozycję, ale czy to będzie opłacalne?

Przeanalizuj, za rok masz 12x60, za to masz profesjonalny design, bo ten akurat nie wygląda za fajnie.

Po drugie, przeanalizuj koszty, czy to, że wejdziesz trochę wyżej przyniesie Ci większe dochody?

Może za taką kwotę lepszy efekt uzyskasz dzięki kampanii Adwords, którą lepiej skierujesz do potencjalnych klientów.

Jeśli upierasz się przy tej stronie, to może dogadaj się na zasadzie partnerskiej, wymiana linków, banerów...

by kierować ludzi na swoją stronę, a nie by zamieścić link w stopce po strona "ma PR".

EDIT.

Albo zacząć budować własną społeczność, własne "www. mniammniam .pl ", wyjdzie drożej,

ale na dłuższą metę przyniesie lepsze rezultaty.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adwordsa już jest a stronka nie jest moja tylko znajomego (może dlatego tak lipnie wygląda), nie mam % od zysków, ale biorę hajs za pozycje.

A serwis taki to trzeba mieć hajs aby go utrzymać, i napychać cały czas kontentem. Nie mam na to czasu szczerze mówiąc-o SEO już nie wspomnę.

A tu nawet nie chodzi tylko PR lecz także tematycznie związany link z dobrego serwisu. Może lepiej wrzucę 100 precli... za tą samą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cukiernię, której link masz w stopce, to na twoim miejscu nie zaprzątał bym sobie głowy TOP1 a zainwestował w profesjonalną szatę graficzną. Mogę się założyc, że tracisz wielu klientów przez nieprofesjonalny wygląd. Strona jest brzydka i nieczytelna.

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiem lipa straszna ta stronka, ale właściciel nie ma poczucia stylu, i jak sam widzisz nie przykłada się zbytnio do stronki. Co wiecej stronka pierwsza na słowo cukiernia wcale nie wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przedmówcy mają rację. Sam kiedyś miałem taki problem że byłem ta 5 albo 6 miejscu w google na jakąś frazę ale chciałem więcej i po przeczytaniu paru postów na tym forum przebudowałem nieco stronkę by stała się bardzo czytelna i użyteczna dla klienta i co...?? Pozycja stronki jest dalej taka sama ale zamówień jest zdecydowanie więcej (nawet jakieś 50% więcej).

Także dołączam się do przedmówców i radze najpierw zmienić funkcjonalność i wygląd stronki.

Pozdrawiam

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności