Skocz do zawartości

Pozycja adresu a lepsza subdomeny


day

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z pozycją strony w google nie dawno zmieniłem meta tagi czyli opis słowa kluczowe i tytuł i zauważyłem ze adres strony spada z miejsca 9 do 24 a na nie których słowach kompletnie nie odnajduje adresu strony jak bym dostał filtr . Moja druga domena prowadząca do tego samej strony wzrosła i zajmuje czołowe miejsca pod tymi fazami których tamta spadła

przykład

mojastrona.pl - domyślny adres - jest pozycjonowany

drugi adres

mojastrona.xorg.pl - nie był pozycjonowany nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jeszcze raz o co Ci chodzi, chętnie pomożemy, jak będziemy mogli zrozumieć co napisałeś...

pisz wg schematu jedna myśl = jedno zdanie, czyli używaj znaków interpunkcyjnych,

pomijam już błędy gramatyczne...

jak nie znasz się na pozycjonowaniu to dla lepszego zrozumienia podawaj przykład tego o czym piszesz,

co to za darmowe subdomeny, które są wyżej niż pozycjonowany adres i przekierowują na pozycjonowany adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może G jeszcze nie skończyło aktualizacji i stąd te wahania pozycji. Ewentualnie nowy opis jest gorszy od starego i stąd to spadek. Najlepiej poczekaj trochę i zobaczysz co się stanie. Zawsze też możesz dołożyć jeszcze parę linków :)

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności