Skocz do zawartości

Przekierowanie 301 forum smf


Harvi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przekierowywałem już kiedyś domene na z www na bez www, teraz jednak mam pewien problem.

Posiadam forum - forum.strona.pl , jest ono oparte na smf. Chcę aby ktoś, kto wchodzi na adres strona.pl/forum został przekierowany na subdomenę.

Wiecie może, jak to zrobić?

Znalazłem parę tematów w internecie, ale nie działało mi to przekierowanie. Sam też trochę pokombinowałem ,analogicznie do pzrekirowanie z www na bez www, ale nic nie wymodziłem..

Byłbym wdzieczny za pomoc,

pozdr

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku nie załatwia. Strona nie przekierowuje się z katalogu na subdomenę.

edit:

RewriteCond %{REQUEST_URI} /katalog
RewriteRule ^(.*)$ https://katalog.domena.pl/$1 [R=301,L]

Wszystko byłoby dobrze, ale nie przekierowuje mnie na katalog.domena.pl , a na katalog.domena.pl/katalog

Ktoś wie jak to poprawić?

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności