Skocz do zawartości

Czemu "kablowanie" jest złe?


michat

Czy kiedykolwiek Wysłałeś SpamRaport?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wysłałeś Spam Raport?

    • tak
      14
    • nie
      32
    • tak, bo spamować mogę tylko ja
      4
    • nie, bo ja też spamuję
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Czytając PiO zastanawiam się, czemu wszyscy uważają, że zgłaszanie spam raportów jest złe?

Ja liczę na konkretne i naprawdę wartościowe wypowiedzi, a nie: bo nie będę miał z czego żyć.

Jak można zauważyć nie tylko spam się liczy, a co gorsza, spam zaczyna stawać się coraz droższy w utrzymaniu i całej zabawie.

No przynajmniej ja tak wnioskuję, z mojego marnego małego zaplecza spamerskiego postawionego pod systemy.

Więc dlaczego faktycznie nie czyścić wyników i wyrzucać spam?

Jak wszyscy wiecie czuję się Pokemonem, ale mam nadzieję, że potraktujecie moje pytanie poważnie.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie uważam zgłaszania raportów za złe, uważam, że pisanie raportów na konkurencje czy też w celu osiągniecia prywatnych korzyści to skurw*****o to raz , dwa nie uważam też , że stwierdzenie "czyścić wyniki" jest poprawne, napisze więcej każdy kto pisze/mówi o czystości SERPów wprowadza w błąd bo SERPy są "czyste" i rzadko kiedy pojawiają się nieadekwatne treści w nich dla uzytych fraz w zapytaniu.

Uważam, że odpowiedniejszym jak już takowe musi być jest określenie "czystości indeksu" google, taka mała różnica ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja odwrócę kota ogonem, i zapytam: a co jest w tym dobrego ??

od czyszczenia jest gugiel i czy ty zgłosisz coś czy nie, to oni i tak zrobią to co będą chcieli

a podpierdalanie kogoś aby zrobić z siebie świętego (choć samemu robi się to samo) lub podpie*****ie po to aby ktoś wyleciał z wartościową stroną bo to konkurencja i przesunę się o oczko wyżej, to według mnie rani godność człowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie "wszyscy"... Prócz podpi...nia można jeszcze zgłosić strony próbujące instalować różne badziewia i wcale nie uważam że wysłanie raportu będzie wtedy czymś złym. Myślę, że Guglowi chodziło głównie o zapewnienie lepszej jakości wyników - w końcu ktoś musi przeczytać raport i podjąć ew. działania. Nie ma co stękać. Gdyby tylko polegać na sztucznej inteligencji systemów Gugla nie potrzebaby było pozycjonerów, a tylko dobrego programu pozycjonującego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Rozbawiło mnie twoje pytanie michat - to tak jakbyś w środowisku złodziei pytał czy kradzież jest zła. Przecież połowa forum to zawodowi spamerzy... Raczej nie ma tu o czym i z kim rozmawiać... Sam zaznaczam, że jeszcze nie splamiłem się spamowaniem(już słyszę głosy - o jakim plamieniu mówisz?), co nie wyklucza tego w przyszłości ;).

A odpowiedzi na powyższe pytanie przypominają mi trochę ludzi, którzy śmiecą tłumacząc że firma sprzątająca musi mieć co robić ;)

Trzeba odróżnić jeszcze jedną rzecz, o czym ktoś wspomniał, jak ktoś kabluje a sam robi to samo - to jest delikatnie mówiąc(moderacja ;)) świństwo.

Pozdrawiam

Edit - literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu teraz są afery o współpracę z SB? ;)

Zmienił się ustrój, ale donosicielstwo to dalej donosicielstwo.

miałem stronę konkurencji, która łamała wytyczne googla i przyznam, że się zastanawiałem, ale nie wysłałem spam raportu, bo bym się z tym fatalnie czuł. jak świnia

P.S.

Z tego co słyszałem to większości tych raportów i tak nie czyta nikt, google zostało zaspmowane spam raportami znając polską rzeczywistość. ;)

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności