Skocz do zawartości

phpBB2 i hak(i)ery


MOUKETTA

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że dzisiaj shackowano polski support phpbb2.pl, kto dostał maila o treści:

Witam, witam ;) jak widać bezpieczeństwo polskich Supportów phpBB nie jest na wysokim poziomie...:)

Anty-gr33tz: artii2, ElusiveN

Gr33tz: fh l Sidek l RTGN l NoRuless l Binar_D3vil l R3w l Dyshoo l Fir3 l Night_assassin l d3d!k l Bust3r l gorion ;)

nadawca: admin@phpbb2.pl

ja zaczynam się bać o swoje forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardzik ;) nie od dziś wiadomo ze ... najciemniej jest pod latarnia i najłatwiej shackowac forum, ktore ma za zadanie supportowac resztę świata ;)

Tez dostałem i dzięki temu wiem gdzie mam konta na forach phpbb :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phpbb zostało w moich ochach skompromitowane już kilkukrotnie. Musiałoby zostać napisane od początku zeby to wszystko połatać.

Nigdy bym się na ten silnik nie zdecydował, to jak strzał w tył głowy.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności