Skocz do zawartości

SWL'e - kilka pytań.


Morti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,moja strona (www.cs-support.pl) zalapala ostatnio filt od wujka Googla.Postanowilem usunac 2 z 3-ch SWL'i,zmodyfikowac title strony i czekać na efekty,nie chcialbym zeby znowu sie to powtorzylo.

1) Z jakich SWLi korzystac - jakie sa najlepsze ? Moze banalne pytanie ale nie chcę testować..

2) Czy korzystac z seo.net )https://www.seo.net.pl/) - dynamiczne linki

3) Ile SWLi miec na stronie i po ile linkow dla 2,5 miesiecznej domeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po pierwsze to walce nie linki Z SWLi na Twojej stronie wpędziły Cię w filtr tylko nadmierna ilość backlinków zdobyta w krótkim czasie DZIĘKI systemom wymiany linków.

1) Z jakich SWLi korzystac - jakie sa najlepsze ? Moze banalne pytanie ale nie chcę testować..

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie - jak umiesz się posługiwać SWLem to każdy jest dobry.

2) Czy korzystac z seo.net )https://www.seo.net.pl/) - dynamiczne linki

Jasne czemu nie - z rotatorów liczą się tylko e-weblink, seonet i gotlink; ze stałych w sumie tylko LinkMe, LinkOrn i w szczególnych przypadkach LiveLink.

3) Ile SWLi miec na stronie i po ile linkow dla 2,5 miesiecznej domeny?

Staraj się w ogóle nie mieć na stronie LINKOWANEJ linków z SWLi - zbieraj punkty z zaplecza; jak musisz korzystać ze swojej pozycjonowanej stronki to nie przesadzaj i daj max. 15 - pamiętaj że im więcej linków na stronie tym mniej punktów dostaniesz za nią w systemach.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wcześniejsze pytania przedmówca dobrze to wyjaśnił ale mam uwagę do ostatniego ;] w jaki sposób okreslić w rotacyjnym 15 linków dziennie ? !!!

a tak poważnie to świeżej domeny nie linkuj tylko swl jeżeli chodzi o swl to pomieszaj linki ze stałych i dynamicznych np dając 5 dziennie ze stałych swl 1000pkt z eweblinka i 5 linków z własnego zaplecza lub jakieś wymiany linkiem, blogi itp. Nie muszę chyba mówić że dobrze by było zdobyć kilka (naście, dziesiąt, set) linków tematycznie powiązanych z pozycjonowaną stroną przyłożonych oczywiście nie od razu a w czasie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wcześniejsze pytania przedmówca dobrze to wyjaśnił ale mam uwagę do ostatniego ;] w jaki sposób okreslić w rotacyjnym 15 linków dziennie ? !!!

Tu nie chodziło o dzienny przyrost tylko o ILOŚĆ LINKÓW Z SWLI na stronie linkującej :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności