Skocz do zawartości

Ilosc wniesionej tresci na PIO


alumilut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie pamiętam, kto ale już to było poruszane i jak widzę bez efektu.

Już od jakiegoś czasu widze tylko posty jednego użytkownika i powiem ze zaczyna mnie to strasznie denerwować tym bardziej ze jest to firma z naszej branzy.

Przecież to nie jest portal ogloszeniowy :D:);)

To jak oni maja zamiar promować klienta. :pytajnik:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...ult_type=topics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej niż połowa w koszu;p

ja tam nawet nie zwróciłem uwagi na nich.

nie wiem o co halo;p

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz pozycjonowanie po czesci dzieki SWL-om stalo sie dostepne kazdemu 14 latkowi czy tez 40 latkowi i nie musza miec oni jakiejs duzej wiedzy zeby "pozycjonowac".

Skoro sa jakies schematy ktore daja efekty i jak narazie dzialaja to i nie ma co liczyc na jakies konkretne przemyslenia na PiO a jezeli juz sa to zawsze sie znajdzie ktos kto zniecheci do takiego pisania (posty Goerge UK)........

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zauważyłem żeby ktoś kiedykolwiek mnie zniechęcał do pisania na tym forum... Jakoś nie pamiętam żeby ktoś mi "zatykał gębę".

Chyba że mi ciśnienie skoczyło albo pisałem farmazony, albo obrażałem innych (w sposób mniej lub bardziej zamierzony - no w końcu każdemu raz na jakiś czas się zdarza). Wtedy można odnieść takie wrażenie. Oprócz wiedzy trzeba jeszcze mieć kulturę wypowiedzi, wtedy wszystko jest ok i nikt nikogo nie gania.

Zamiast czekać na innych aż ktoś coś napisze, sami testujcie i opisujcie. Co za problem?

Pozdrawiam.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności