Skocz do zawartości

Sklep internetowy z elektroniką


fryta22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem początkujący i mam nadzieję, ze "smaruję" w dobrym dziale.

Otóż, chcę prosić starszych kolegów o poradę, prowadzę sklep internetowy z elektroniką użytkową,

prawie cały asortyment z hurtowni action.pl, chcę skorzystać z usługi pewnej firmy

dodania mojego sklepu do katalogów i potrzebuję podać:

1. Tytuł strony.

2. Opis strony.

3. Słowa kluczowe.

Jak dobrać odpowiednie frazy i wyrażenia przy mojej, tak popularnej branży?

Dodam tylko, że czytałem i czytam podstawy, lecz dane muszę podać już teraz, czym się kierować,

w jaki sposób myśleć?

Z góry serdeczne dzięki za poświęcony mi czas.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że czytałem i czytam podstawy

Nie czytałeś...

To o czym piszesz to dodanie do katalogu qlweb ?

Najpierw zadaj sobie pytanie co chcesz osiągnąć poprzez dodawanie, i następnie dobież odpowiednie wyrażenia.

Przed dodaniem strony do katalogów, warto poczytać forum, i obrać jakąś drogę pozycjonowania.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty graficzne, komputery, multimedia, procesory, notebooki, serwery, itd. - na takie frazy z pewnością nie wybijesz się do TOP10 korzystając tylko z katalogów.

Moim zdaniem dla sklepów internetowych najlepszym rozwiązaniem jest pozycjonowanie na nazwy produktów, (firma + model produktu). Oczywiście same katalogi również Ci wiele nie dadzą, bo w tym przypadku po dogłębnej analizie wyjdzie Ci około 200-300 słów kluczowych.

notebooki - wszystko o notebookach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę w telegraficznym krócie o dobieraniu słów kluczowych.

1. intuicyjne - sam wymyślasz frazy które według ciebie są najbardziej optymalne dla Twojej strony

2. szeptane - pytasz się znajomych co by wypisali w wyszukiwarkę żeby znaleźć twoja ofertę.

3. analiza konkurencji - przeglądasz wyniki wyszukiwarki i analizujesz pod jakimi frazami promuje się konkurencja

4. korzystasz z statystyk innych pozycjonerów i konkurencji która podłączyła się do Analityc poprzez moduł https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

5. optymalizujesz strone internetową pod zebrane słowa kluczowe im ich więcej tym lepiej dla Ciebie takie podstawowe minimum to 100

6. podłączasz statystykę xannstat i zaczynasz promowac swoją stronę pod zebranymi fazami jednocześnie analizując statystykę czy faktycznie te frazy są dla Ciebie najbardziej optymalne

7. i najważniejsze nie podmieniaj fraz a dokładaj

To tak w skrócie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że czytałem i czytam podstawy

Nie czytałeś...

To o czym piszesz to dodanie do katalogu qlweb ?

Najpierw zadaj sobie pytanie co chcesz osiągnąć poprzez dodawanie, i następnie dobież odpowiednie wyrażenia.

Przed dodaniem strony do katalogów, warto poczytać forum, i obrać jakąś drogę pozycjonowania.

Jestem w trakcie czytania i zdobywania wiedzy ale ten ciągły brak czasu ...

Nie, nie chodzi o ten katalog, chcę skorzystać z usługi jednej firmy która doda mój sklep

do 5tyś katalogów oczywiście zgodnie z odpowiednimi zasadami, żeby moja domena

nie dostała jakiegoś filtra, czy bana.

Ok, czyli zagłębiam się - idę czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale firma doda do katalogów na skrypcie qlweb no i może kilku innych.

Jak nie masz czasu to nie trać go na takie akcje tylko zatrudni firmę pozycjonerską z prawdziwego zdarzenia.

A jak nie chcesz być nabity w butelkę to potem podeśli na forum propozycje jakie otrzymasz i Ci ktoś pomoże.

No i bez podania adresu sklepu też będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi o ten katalog, chcę skorzystać z usługi jednej firmy która doda mój sklep

do 5tyś katalogów oczywiście zgodnie z odpowiednimi zasadami, żeby moja domena

nie dostała jakiegoś filtra, czy bana.

po prostu podepną Ci stronę pod Addera

notebooki - wszystko o notebookach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już miałbyś katalogować adderem, to dla jednego sklepu nie opłaca się kupować całego skryptu a tylko licencję na dodanie jednej strony (na allegro za 30zł)

Natomiast co do samego addera, to większość użytkowników na tym forum Ci go odradzi (ja używałem tylko do jednej strony i nie mam wyrobionego zdania na jego temat). Moim zdaniem lepiej użyć programu Sprytne Katalogowanie, trochę więcej pracy, bo musisz katalogować półautomatycznie ale warto.

notebooki - wszystko o notebookach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA niszowe frazy adder jest dobry, mi nawet na jedną frazę pierwsze miejsce się udało zdobyć. Wpisałem w tytuł profilu do katalogowania strony tą frazę i po miesiącu już była w top 10. po 4 miesiącach jest na pozycji pierwszej. Ale powtarzam fraza niszowa!!!

P.S- adder z allegro versja piata

Co do katalogowania polecam Sprytne katalogowanie (pół-automat) lecz tylko i wyłącznie z własną baza katalogów (standardowe są lipne strasznie, albo już nie aktywne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności