Skocz do zawartości

Jak wrócić do Google?


kratos

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jak wiecie niedawno padło 8p.pl, swoją drogą cudowny hosting, którego nikomu nie polecam. W związku z tym padem moja strona poleciała sobie z Google bardzo daleko, właściwie to jej chyba teraz nie ma nawet. Minęło już kilka dni, a mojej strony dalej nie widzę w G. Może macie jakieś metody jak wrócić do Google? Czy muszę ponownie rejestrować stronę?

Ps: jako ciekawostkę dodam, że dzisiaj w G wyzerowało mi linki ze stron zewnętrznych w panelu narzędzi webmastera, czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeniosłeś gdzieś witryne ? ile czasu była niedostępna w sieci ? nie zmieniła się ilość BL ? jak odpowiesz na te pytania to łatwiej Ci bedzie określić czas powrotu i w przybliżeniu określić pozycje na które wróci.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczeniem moze być to, że podczas padu serwera google webmaster tools nie mógł zweryfikować własności witryny. Nie ma autoryzacji, nie wyświetlają się linki.

Wygląda na to, że autoryzacja jest, bo wszystkie inne dane są, statystyki itp, a w linkach zewnętrznych tylko "Nie znaleziono linków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności