Skocz do zawartości

Każda podstrona pozycjonowana na inne słowo


rozbik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co myślicie na temat mojego pomysłu by każdą podstronę pozycjonować na osobne słowo. Chodzi mi o to ze strona jest o maszynach a każda z podstron jest o innym rodzaju maszyn (np maszyny do druku, maszyny do sortowania, maszyny do asfaltu).

Chodzi mi o to czy linkując każdą z podstron na inne słowo kluczowe (inną grupę słów) czy google nie nałoży filtru na stronę główną za zbyt duży przyrost linków lub z inngo powodu

Prosił bym o radę czy bezpieczną liczbę linków podzielić przez ilość linkowanych podstron (30/3=10) czy też ta bezpieczna ilość dotyczy pojedynczel podstony( na każdą podstronę 30)

Z góry dziękuję za opinię

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to jest normalne ze masz rozne slowa kluczowe na rozne podstrony, wiec dlaczego mialby byc problem? jaki jest sens pozycjonowac podstrony na te same slowa, skoro np masz lodowki na podstronie to nie bedziesz jej pozycjonowal pod pralki nie? pozdr

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem w pewnej mądrej książce że suma linków do podstron nie powinna być większa od ilości lików do strony głównej. Czy coś o tym słyszeliście?

A co do ilości lików to mam prośbę o radę (wiem że nie ma prostej regóły) - czy 30 linków na dobę dla domeny która jest juz 8 lat to dużo. (do tej pory stona nie była pozycjonowana bo sama nie miała praktycznie konkurencji i sama był w TOP 5 no i BL było do tej pory tylko z 50)

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem w pewnej mądrej książce że suma linków do podstron nie powinna być większa od ilości lików do strony głównej. Czy coś o tym słyszeliście?

Wg mnie bzdura absolutna. Gdyby tak było to biedne allegro byłoby już dawno w filtrach, banach i nie wiem co jeszcze.

Czy jeżeli ludzie linkują serwis i chcą wskazać coś konkretnego to podają link do strony głównej?

To o czym piszesz - taki sposób linkowania to właśnie jedna ze składowych long taila. Tak dziś się to robi.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności