Skocz do zawartości

Decyzja


salwek

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas mojej krotkiej kariery pozycjonerskiej dwie z moich domen wpadly prawdopodobnie w filter lub jakkolwiek sie to nazywa w googlarce. W jakims razie bylem z tymi dwoma domenami www.g7geeks.pl i www.forumkomputerowe.eu na 2ej stronie googlarki.

Dosc mocno linkowalem i masz ci peszek.

Trwa to juz ponad miesiac co powinienienem zrobic poniewaz nie wyglada na to zeby stronki wyszly z tego syfu. Czy nie bedzie lepiej kupic nowe domeny???

Jakie jest wasze zdanie juz mnie zmeczylo to czekanie.

Prosilbym o rade co wy myslicie??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego miały w cos wpaść? może skończył się FSB i sa na swoim miejscu.

dość mocno linkowałeś z...? i co masz na myśli pisząc "dość mocno" i przez jaki okres?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy co odrazu wszystko wiedzieliscie. Poprostu byly to pierwsze z domen z jakimi zaczolem prace wiec dlatemu tak wyszlo jak wyszlo.

Wrocmy do tematu jaki jest wasze zdanie - Nowe domeny czy czekamy na miejmy nadzieje cud i usuniecie filtra??

dlaczego miały w cos wpaść? może skończył się FSB i sa na swoim miejscu.

dość mocno linkowałeś z...? i co masz na myśli pisząc "dość mocno" i przez jaki okres?

hasla na jakie pozycjonowalem nie sa jakos niesamowicie oblegane wiec tak jak mowie po 2 tyg bylem juz na drugiej stronie na googlarce.

Uzywalem katalogow oraz weblinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graft od kiedy za "mocne linkowanie" można dostać bana? Nie wiesz to nie wprowadzaj innych w błąd.

salwek sam napisałeś że frazy są mało oblegane więc ja bym się nie zastanawiał, kup nowe domeny i linkuj je powoli a będziesz na wysokich pozycjach wcześniej niżbyś wyszedł z tego filtra.

Pozdrawiam

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filtr skutkuje niestety 301, chyba dotyczy tylko g7geeks.pl

jestem ciekaw czym cię znajdą jak im sie komp nie odpali

Odpali sie sasiadowi !! ;) Mozesz troche wiecej powiedziec o tym 301 please!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ziomki jakby zrobic tak: obie domeny maja po PR2 jakby podpiol pod nie katalogi stron i weblinka z czego bylyby punkciki. A kupuje nowe domeny i stawiam na nich te stronki co myslicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić, rozwiązanie nawet dobre. Możesz też te strony użyć do wymiany linkami z innymi stronami ale na takiej zasadzie ze oni by linkowali twoje nowe strony, tylko to rozłóż sobie w czasie.

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić, rozwiązanie nawet dobre. Możesz też te strony użyć do wymiany linkami z innymi stronami ale na takiej zasadzie ze oni by linkowali twoje nowe strony, tylko to rozłóż sobie w czasie.

powiedz mi jeszcze jedno co z zawartoscia stronki jesli wszytsko przeniose pod nowe domeny nie bedzie czasem "duplicate"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności