Skocz do zawartości

Dyskusja o wykopie


milkus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zgłaszacie swoje arty do wykop.pl ? Ja tam konto założyłem wieki temu, ale postanowiłem teraz sprawdzić jaką wartość ma ten serwis. I z czym się spotkałem :

- na porządku dziennym jest obrażanie autorów artykułów

- pozycjonerzy są źli, a zarabianie w Internecie to fikcja

- tylko teksty pisane przez copywriterów i dziennikarzy mają aprobatę, przeciętny człowiek nie ma tam po co wystawiać artykułów. Z kolei skopiowane filmy z YouTube i wklejone na stronę są jak najbardziej OK.

- każdy drobny błąd jest wytykany do bólu, nie ważne że każdy może się pomylić

- duża część użytkowników wykopu nie rozumie pojęcia spam, bo jeśli coś nie jest pisane przez copywritera lub dziennikarza to musi być spamem

- jeśli podasz link w artykule do PiO, zostaniesz oskarżony o promowanie forum

- wszyscy nagle okazują się ekspertami, oprócz Ciebie (mimo, że piszą bzdury w komentarzach)

- jeśli preclujesz to jesteś dzieciak

- I tak dalej …

Powyżej napisałem tylko te najczęściej powtarzane wnioski.

Jestem ciekaw co Ci ludzie widzą w tym serwisie. Miał być polski digg, a wyszło inaczej.

Wejść z wykopu co prawda można mieć sporo, ale co z tego jak jest wysoki współczynnik odrzuceń. Z tego co widzę, to ludzie tylko czytają początek, a później piszą bzdury w komentarzach, bo twierdzą że coś nie zostało wyjaśnione , a wystarczyło by tylko doczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem być okazję być z wykopem od samego początku, bo stworzył go mój kolega z klasy w lo :rotfl: Przed sprzedażą i krótko po niej ten serwis miał naprawdę świetne i wartościowe treści. Odkąd zaczęła się masówka, czyli standardowa pogoń za jak największą ilością userów treści są po prostu denne. Fotki czy youtube są wykopywane bardzo często, ale jakiś poważniejszy artykuł już rzadko. To pokazuje moim zdaniem też takie "spłaszczenie" polskich internautów, którzy w dużej części zamiast szukać czegoś ambitnego skupiają się na prostej rozrywce, niestety.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja ostatnio trochę eksperymentuję z Wykopem. Dziś jeden z moich artykułów (Stacje numeryczne - radiowe audycje-widmo) wskoczył na stronę główną i traffic na mojej stronie wzrósł kilkukrotnie.

Tak więc warto dodawać tam linki, a nuż widelec coś wykopią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ostatnio trochę eksperymentuję z Wykopem. Dziś jeden z moich artykułów (Stacje numeryczne - radiowe audycje-widmo) wskoczył na stronę główną i traffic na mojej stronie wzrósł kilkukrotnie.

i co z tego ? jak żaden user nie zostanie na stronie - szkoda tylko transferu

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności