Skocz do zawartości

Dobrze płatne reklamy


lutek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

chyba nie liczysz ze ktos Ci powie na czym tak zarabia

ja bym nie powiedzial, zwlaszcza na tym forum :]

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemeks Przeprowadziłem mały test z reklamami medycyny.. 6 kliknięć i $1 :)

No to nie najgorzej, chociaż nie ukrywam, że mogłoby być nieco lepiej.

A test prowadziłeś na stronie zagranicznej czy polskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam mowie ze z tą medycyną to bujda

mam reklamy na dwoch takich stronkach i naczestsza stawka jest jeden cent :)

takze nie prawda jest to ze na medycynie mozna zarobic

no chyba ze pojawia sie zagraniczna reklama

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie zarobimy najwięcej na reklmach, które teoretycznie mają największe stawki CPC. Duże stawki CPC najczęsciej ustalane są przez wikeszych raczy, którzy reklamy neikoniecznie są relewantne względem zawartości treści. Nie wiem ile płaci np. eBay, ale ich reklamy są przykładem właśnie tego typu reklam, np.:

Odzyskiwanie Danych

Fantastycznie niskie ceny

Kup i sprzedaj bez prowizji

www.ebay.pl

Akurat w tej branży mniej więcej znam stawki, są dość wysokie jak na poslkie warunki. Ale kto w to kliknie?

Na forach zagranicznych znalazłem opinie, które sprawdziły się w moim serwie, gdzie mam AdSensa (język angielski). Otóz odfiltrowanie reklamy duzych graczy, przez to prezentacja reklamy o mniejszym CPC, ale wiekszej zgodności z treścią, powoduje zwiększenie CTR, a co za tym idzie dochodów.

"Promocja" Google dla Chin i PL, czyli 0,05 gr za klik osobiście mnie ucieszyła, bo akurat więcej zajmuję się AdWordsem. Z punktu widzenia AdSense myślę, że w dłuzyszm okresie czasu przełoży się to korzystnie na zarobki -- więcej reklamodawców zostanie przyciągniętych do systemu. Wprowadzenie "poromocji" u nas, można przyrównać do wprowadzenia systemu SMART PRICING - po jego premierze wszyscy też zaczęli narzekać na spadek przychodów (zagranica), ale w ogólnym rozrachunku wyszło to chyba na dobre. Może ma trochę spaczony obraz, bo patrzę bardziej z perspektywy reklamodawcy.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma trochę spaczony obraz, bo patrzę bardziej z perspektywy reklamodawcy.

dobrze, że to dodałeś :) ewidentnie spaczony ;)

PS.OT: Pozdrowienia dla SAF'owca ;) (tudziez DinXProj.) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba czekać na pozytywne efekty?

Porównując dwa miesiące, maj i kwiecień (maj odfiltrowane), miałem wzrost CTR o 25%. Ale dotyczy to reklamy na stronie anglojęzycznej.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna uwag z punkty widzenia reklamodawcy -- właśnie zdecydowałem się na puszczenie kampanii w sieci kontekstowej, gdyby minimum było większe niż 0,05, ta decyzja raczej nie miałaby miejsca -- środki byłyby przeznaczone tylko do wyszukiwarki, a tak część budżetu przejdzie na partnerów AdSense.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności