Skocz do zawartości

Dobrze płatne reklamy


lutek

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce to nawet ne ma co odfiltrowywac ;) Bo beda sie wyswietlac dobroczynne/aleternatywne ;)

tutaj się nie zgodzę, na wszystkich swoich stronach mam reklamy, wystarczy odpowiednie title i description i nie ma z tym problemu, chociaż oczywiści zdarzają się wyjątki,

obraz programu mam z dwóch stron, osobiście zdarzyły mi się kliki na polskiej stronie za 2$ i nie było to pojedyncze, więc zdarzają się wyjątki, jednak większość klików jest za małą kasę i nie odbiega mi od normy

zajmuję się również obsługą AdWords dla klientów mojej firmy i w przypadku kilku stron kwota za klika przekracza parę zeta, więc można mieć szczęście, ważna oczywiście jest tematyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie wiem ile płaci np. eBay, ale ich reklamy są przykładem właśnie tego typu reklam, np.:

Odzyskiwanie Danych

Fantastycznie niskie ceny

Kup i sprzedaj bez prowizji

www.ebay.pl

Tu muszę Cię zmartwić, ale ebay nic nie płaci za te reklamy. To są reklamy uczestników ich programu partnerskiego. Ja też niekiedy daje takie reklamy i w sumie to się opłaca, ale cene max CPC z pp ebay nigdy nie ustawiam na więcej niż $0.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu muszę Cię zmartwić, ale ebay nic nie płaci za te reklamy. To są reklamy uczestników ich programu partnerskiego. Ja też niekiedy daje takie reklamy i w sumie to się opłaca, ale cene max CPC z pp ebay nigdy nie ustawiam na więcej niż $0.10.

Nie zauważyłem tego. Hm.. ciekawe... a może to po prostu agencja obsługująca eBay pod kątem reklamy w wyszukiwarkach, firma wygląda na dużego gracza.

Tak czy owak, ktoś musiał za to zapłacić. Akurat ja znam trochę tę branże ("odzyskiwanie danych") i np. dla 1zł za kilik nie ukazuje mi się reklama w wynikach wyszukiwania. Czyżby oni zaprooponowali więcej, czy mają genialne CTR, nie wiem (co do tego CTR to mam wątpliwości). A może mają ustawiony bardzo duży budżet, czy są dużym reklamodawcom traktowanym inaczej przez Google?? Tu też jest cieakwa sprawa, bo ma wrażenie, że Google przyjął jakąś inną strategię -- dla niektórych słów kluczowych w wynikach wyszukiwania wyświetlane jest tylko kilka reklam - np. dla tego odzyskiwania 4 -- a na pewno porencjalnych reklamodawców jest więcej (zobaczcie w Onecie).

No ale to już trochę odbiegamy od tematu.

:!: PROPOZYCJA DO ADMINÓW FORUM :!:

:idea: A może by tak utworzyć nowe formu -- Google AdWords.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: jeszcze o tym eBay ... to jest najwyraźniej agnecja obsługująca ich pod kątem marketingu interentowego w wyszukiwarkach, a nie jakieś małe ludziki, takie jak my, co szukaja zysku na programie partnerskim. Zachodnie oddziały eBay też są obsługiwane przez adfarm.mediaplex.com.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co warto odfiltrowac

Byłbym za. Cytat z adsensowe.info

Jeżeli reklamy maćie do "4 litery" to poblokujcie te najbardziej nie dochodowe scierwa z eskk oraz kwiaciarnie i juz od wczoraj zanotowałem wzrost dzięki temu. Oto moja lista:

animaxis.com

gitara.eskk.pl

eskk.pl

gakusoft.com

copygamestutor.com

Nie sprawdzałem, ale już od razu pokrywa się z Twoim typem Kid;-)

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu muszę Cię zmartwić, ale ebay nic nie płaci za te reklamy. To są reklamy uczestników ich programu partnerskiego. Ja też niekiedy daje takie reklamy i w sumie to się opłaca, ale cene max CPC z pp ebay nigdy nie ustawiam na więcej niż $0.10.

Jak jest sens reklamowania polskiego ebay.pl jeśli w nim nie ma programu partnerskiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności