Skocz do zawartości

Dobrze płatne reklamy


lutek

Rekomendowane odpowiedzi

ale cene max CPC z pp ebay nigdy nie ustawiam na więcej niż $0.10.

ale kiedyś zrobilłm wyjątek. Było to jak wyszło w Japoni Sony PSP, akurat zbiegło się to w czasie mniej więcej z Gwiazdką. Wtedy masa ludzi w USA chciała to kupić i jedyne miejsce gdzie było to dostępne to był ebay. Wtedy max CPC ustawiłem na $2. Kliknięć było wiele i koszt był duży ale się opłacało, wtedy ebay płacił $12 za nową rejestrację (teraz $20).

Jak jest sens reklamowania polskiego ebay.pl jeśli w nim nie ma programu partnerskiego ?

Ja nie pisałem o ebay.pl tylko .com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

michal mozesz napisac cos wiecej zaciekaweilo mnie to chyba to nie jest takie proste ze ktos sie rejestruje i dostajesz $20 za to :D bo bys zostal milionerem :P

szy hmmmm ... ja bym im zaproponowal zeby zatrudnili wiecej pracownikow bok-u

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mozliwe nawet ;)

1 klikniecie, 1 wyswietlenie i cpc = 2,2$

Jak mowilem wszystko zalezy od trafiku..Jak masz z USA to mozna naprawde duza kase zarobic (slyszalem nawet ze amerykanie porzucaja swoja dotychczasowa prace dla AdSense..bo na tym zarabiaja wiecej ;) To co dopiero taki biedny polak ma zrobic ;) ).

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na utrzymanie serwera powinno starczac ;)

Ja narazie mniej..i to pewnie dla tego ze mam polska stronke z ktorej sie utrzymuje ;) Narazie AdSense to tylko zabawa chociaz nie wykluczam ze zaczne cos glebiej drazyc. Tylko najgorzej jest zawsze z czasem ;)

Chociaz mysle ze na dobry poczatek warto chyba sie zainteresowac polskim rynkiem (jak dla mnie latwiej znalesc szybko 'oplacalne' slowa kluczowe..bo z tymi zagranicznymi to juz gorzej..zeby zrobic dobra strone to jeszcze trzeba cos po angielsku naskrobac sensownego ;) )

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie trudne...tylko trzeba miec wysoki CTR oraz trafic zagraniczny ;) Ja np. przetestowalem ostatnio zagraniczne reklamy z polskim trafikiem...0.5$ za klik (przy czym dalem powiedzmy pierwsze z brzegu slowa kluczowe gdzie bylo wiecej reklamodawcow)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności