Skocz do zawartości

Dobrze płatne reklamy


lutek

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze powiedz, jak sprawdzić ilość reklamodawców...

Nie wiem czy to narzędzie jest wiarygodne, ale wpisujesz w google słowo kluczowe i masz pewną ilość linków sponsorowanych.

Zawsze jakieś pojęcie jest.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To jeszcze powiedz, jak sprawdzić ilość reklamodawców...

Nie wiem czy to narzędzie jest wiarygodne, ale wpisujesz w google słowo kluczowe i masz pewną ilość linków sponsorowanych.

Zawsze jakieś pojęcie jest.

pzdr.

Też tak robię, ale to nie to samo:)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej stronie nie mowie ze nie mozna tego zrobic ;)

Poprostu kazdy musi sobie sam wykombinowac..

Gdybym podal sposob to zaraz kazdy by sobie zaczol wyszukiwac itd. Jest google i zawsze mozna sobie wpisac do wyszukiwarki

(chociaz to nie jest to samo..bo ktos moze umiescic reklame tylko w wyszukiwarce a ktos inny tylko na stronach wydawcow).

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.digitalpoint.com/tools/adsense-sandbox/

a jak to narzędzie się nada do testów? Co prawda liczba wyników również jest zawężona, ale... zawsze jakiś dodatek.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba to nie jest takie proste ze ktos sie rejestruje i dostajesz $20
# Depending on monthly activity, affiliates can earn between $20.00 and $45.00 for each active registered user sent to eBay. An active registration is defined as a user who registers with eBay and, within 30 days, places a bid on any item or uses the Buy It Now (BIN) feature to purchase an item.

# Additionally, affiliates also earn between $0.10 and $0.25 for each bid and BIN - meaning you earn commissions for new users and all buyer activity!

https://affiliates.ebay.com/how-affiliate-p...s/compensation/

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.digitalpoint.com/tools/adsense-sandbox/

a jak to narzędzie się nada do testów? Co prawda liczba wyników również jest zawężona, ale... zawsze jakiś dodatek.

O wlasnie o to mi chodzilo..

A co do wynikow to ograniczenie do 20 reklam narzuca google(co prawda mozna chyba obejsc). Zrobilem sobie podobne narzedzie do urzytku prywatnego (z tym ze wyswietla mi tylko adres reklamy - wiecej mi poprostu niepotrzeba :) ).

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czekaj..narzedzia do sprawdzania ilu reklamodawcow dla danego slowa kluczowego to ja nie widzialem podanego publicznie

https://www.google.pl/sponsoredlinks?hl=pl&...+sponsorowanych

Mozna to sobie dostosowywac do swoich potrzeb zmieniajac gogole.pl na google.com i parametry hl= i lr=

michal mozesz napisac cos wiecej zaciekaweilo mnie to chyba to nie jest takie proste ze ktos sie rejestruje i dostajesz $20 za to Smile bo bys zostal milionerem Wink
wuel podal link do programu.

A z byciem milionerem to jednak nie jest to takie proste. Masa ludzi juz ma konta na ebay'u i nawet jak wejda z Twojego linka i beda licytowac to masz tylko 10 centow. A pozatym tez jest problem z nadpisywaniem cookies, a reklam affiliacyjnych ebaya jest masa i praktycznie czegokolwiek bys nie szukal to wejdziesz na ebay a cookie sie nadpisze nowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.pl/sponsoredlinks?hl=pl&c2coff=1&q=hosting&btnG=Szukaj+link%C3%B3w+sponsorowanych

Mozna to sobie dostosowywac do swoich potrzeb zmieniajac gogole.pl na google.com i parametry hl= i lr=

Hehe..Ale nie do konca :) Dlatego ze to pokazuje reklamy dla wyszukiwania a nie dla reklam konteksowych (a przeciez jest roznica). A akurat ten sposob wyszukiwania znam :)
pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tu muszę Cię zmartwić, ale ebay nic nie płaci za te reklamy. To są reklamy uczestników ich programu partnerskiego. Ja też niekiedy daje takie reklamy i w sumie to się opłaca, ale cene max CPC z pp ebay nigdy nie ustawiam na więcej niż $0.10.

Chciałem sie zapisać do tego ebaya, niestety mam komunikat: "eBay: Your application has been declined by this advertiser for one or more reasons. If you have a question please contact the advertiser through advertisers detail page within the account manager. " W jaki sposób Ty sie tam zapisałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zapisałem do ebaya UK, nawet juz troche zarobiłem. Chciałbym jeszcze do ebay.com bo tam więcej płacą.

a jakie tam mają warunki PP?

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak jest sens reklamowania polskiego ebay.pl jeśli w nim nie ma programu partnerskiego ?

już jest na https://www.tradedoubler.com

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności