Skocz do zawartości

"Profesjonalne" != "Bardzo kiepskie"


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

koledze w ogloszeniu sie pomylilo.[...] blad i mialo byc 20
NIe sądzę, żeby to była kwestia pomyłki w cenie, bo w pierwszy "profesjonalny" design z swojego ogłoszenia wycenił na 100 zł

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pandha mówisz że 20zł za 10minut to dużo ? , a wiesz że niektóre firmy robiące właśnie grafikę biorą za lay który zrobiony jest w ok. 3-4 h biorą po 600zł - co Ty na to ?

Czasem i 2000 zł. I nie widzę w tym nic złego. Wiedzę i doświadczenie powinno się cenić.

To jest tak jak z jedzeniem. Możesz iść do kebabu na rogu i zjeść za 6zł. A możesz iść na kolacje do wykwintnej restauracji i zapłacisz 100zł.

Efekt jest ten sam, i tu i tu się najesz ale prestiż bycia w reastauracji a jedzenia w Kebabie jest nieporównywalny. W restauracji też możesz dużo więcej wymagać.

To samo jest jeśli chodzi o grafikę. Mnie bawią klienci którzy chcą grafikę na stronę firmową za 50zł a gdy mówię im swoje ceny to mnie wyśmiewają i nadąsani zarazem się żegnają.

Ja swoją pracę cenie i jak wiem że tyle i tyle to dla mnie za mało to tego nie robię. W końcu znajdę klienta który zapłaci więcej, będzie zadowolony z efektu pracy a ja będę zadowolony z docenienia tego co robię i jak to robię.

A co do "profesjonalny" to chyba każdy wie że ten termin tak naprawdę nic nie znaczy w ogłoszeniach. "Tanio, szybko, niezawodnie, profesjonalnie" bez podania argumentów potwierdzających to żadne słowo. Jak ktoś napiszę profesjonalna grafika komputerowa a widać że wystawia coś kiepskiego to po prostu nie korzystasz z jego usług.

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności