Skocz do zawartości

ile Wam wychodzi zrobionych stron rocznie ?


weecioo

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, a ja tam wole miec w roku 5-6 duzych projektow, ktorymi mozna sie pochwalic niz klepac male sajty. Oczywiscie duze projekty za odpowiednie pieniadze. Tworzy sie przy tym fajne filio. Nie lubie sie rozdrabniac, a czesto jest tak (jak robilem kiedys na poczatku) ze klient maly, maly sajt mala kaska a wielkie oczekiwania i wymagania.

Nie ma to jak powazna firma, wie czego chce i wie ile to kosztuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak powazna firma

dokladnie - z niepowaznymi firmami ostatnio mialem bardzo duzo do czynienia - szczególnie z Krakowa - 90% firm jest niepowazne.

a najgorsze jest to jak nie przesla wszystkimch materialow - z takimi srednio dlubie sie po 3-6 miesiecy, moj rekrord to równy rok i jeszcze wszystkiego nie dostalem ;)

teraz juz odpuszczam - albo powazne firmy i powazne strony albo nic - i ostatnio jest nic ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona skończona szef w sumie zadowolony, ale oczywiście teraz daje stronę pod "biurowe forum" i jeden np stwierdza, że wolałby zielone tło, babka współwłaściciel, że ona kocha kolor różowy taki jak mają na ścianach i wciska segregator z okładką z kolorami jakie ona lubi...

Potem często wychodzi z tego strona potwór, dochodzą nowe poprawki, MASAKRA..

A ja zauważyłem jedną prawidłowość - często mają "swoją wizję" i więcej poprawek .... :-) ale nigdy nie miałem problemów z płatnościami za stronę czy reklamę od kobiety - szefa. Także to jest wieelki plus.

A stron rocznie - no tak 40-50 średnio - ale zdarzały się lata - że np w ciągu roku tylko 1 - i to był bardzo dobry rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności