Skocz do zawartości

szczegółny rodzaj spadków w google


Koteczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam taki problem. Pozycjonuję stronę np. www.strona.pl strona ta pojawia się na top10 i jest cool. Ale po jakimś czasie strona ta znika a gdzieś dalej pojawia się podstrona pozycjonowanego serwisu np www.strona.pl/podstrona.php. Co jest tego przyczyną i jak zapobiegać takim zdarzeniom ?

Inny podobny przypadek: pozycjonuję stronę www.stronainna.pl ale zamiast tej strony pojawia się na top10 strona www.stronainna.com.pl lub www.stronainna.eu lub www.stronainna2.pl. Wszystkie strony są IDENTYCZNE (wygląd i treść). Coś mi się obiło o ouszy, że w tym przypadku trzeba coś zrobić w pliku .htaacces.

Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Koteczek (syn Koteczka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona ta znika a gdzieś dalej pojawia się podstrona pozycjonowanego serwisu np www.strona.pl/podstrona.php.

Czy ta podstrona również była linkowana?

zamiast tej strony pojawia się na top10 strona www.stronainna.com.pl lub www.stronainna.eu lub www.stronainna2.pl. Wszystkie strony są IDENTYCZNE (wygląd i treść). Coś mi się obiło o ouszy, że w tym przypadku trzeba coś zrobić w pliku .htaacces.

Tak, przekierowanie 301 na domenę docelową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja miałem podobny przypadek ze świeżą domenką, jednak były linkowane również podstrony... na bardzo prostą frazę pojawiała się raz podstrona z kontaktem(która nie była linkowana, ale za to dobre zoptymalizowana) a raz pojawiała się domena główna.

wszystko się unormowało gdy mocniej dolinkowałem domenę główną pod tą frazą oraz lekko zoptymalizowałem stronę główną:)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności