Skocz do zawartości

Voip z sekundowym naliczaniem


G.Krawczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do wyjadaczy voipowych ;-) czy jest jakaś warta polecenia oferta voip z sekundowym naliczaniem?

Zerknij na voipdiscount.com

Tam masz na stacjonarne 5h w ciągu tygodnia za darmo nie tylko w Polsce ale i za granicą (większość unii plus wiele krajów świata). Komórki też jedne z tańszych.

Korzystam z tego od roku i ma swoje minusy, ale 5h w tygodniu to jest to co jest dla mnie zbawcze. Nigdy nie musiałem sprawdzać czy tam jest naliczanie sekundowe bo po co (przy takiej ilości rozmów free).

EDITED:

ale wszedłem w billingi i mam naliczanie sekundowe.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci nic nowego nie napisałem.

A w moich billingach mam:

Date Time Number called Duration Amount

2008-10-12 14:37:08 +35blebleble 01:26:19 FREE!

2008-10-10 17:49:54 +48blebleble 00:30:52 FREE!

2008-10-10 17:39:20 +48blebleble 00:09:55 FREE!

Zatem wnioskuję że nalicza sekundowo. Ale mogę się mylić. Pozdrawiam.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekundowego to chyba nie choc te darmowe pewnie sa naliczane sekundowo :P Polecam porownywarke betamaxa https://backsla.sh/betamax ja juz mam 3 konta bo ciagle mi siorka jezdzi po innych krajach i trzeba kombinowac ;) ostatnio jak byla w chinach to za free na jej komorke chinska dzwonilismy :>

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czasami mi długo wybiera.

2) Czasami mówi mi że mam przekroczony limit mimo że nie mam (bo to w końcu balancing low-costów i im też się czasami kredyty kończą)

3) Czasami nie łączy mimo że linia jest wolna. Zatem czasami trzeba wybierać 2-3 razy. Zajęta linia nie znaczy, że ten drugi telefon jest zajęty.

Kiedyś jeszcze była słabsza jakość na tel komórkowe, to się dosyć mocno poprawiło choć nadal nie jest idealnie.

ale ZA TAKĄ CENĘ - to wybaczę tym wszystkim grzeszkom.

Ja sobie zrobiłem tak, że przychodzące mam po IPFon a wychodzące po Voipdiscount. Dzwonię z bramki i dodatkowo zdefiniowałem sobie prefiks, że jak wybiorę ** przed numerem to zamiast przez Voipdiscount wychodzę przez IPFon. Przy takiej konfiguracji jest fajnie, zawsze się dodzwonię, a już dawno zapomniałem, że telefon może kosztować.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to jest cena, bo nie mogłem się dokopać na stronie.

https://www.voipdiscount.com/en/calling-rates.html

Możesz się przełączyć z Euro na PLN. Wychodzi ok. 30 groszy brutto na komórki i na stacjonarne za darmo (5h)

Tam gdzie masz free to znaczy, że w tygodniu masz te 5h za darmo (tylko żeby dobrze zrozumieć - nie od pn do pn 5h a liczą ile wygadałeś przez ostatnie siedem dni od danej chwili i patrzą czy przekroczyłeś 5h czy nie)

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności