Skocz do zawartości

Słowa kluczowe i pozycjonowanie regionalne


PiSi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę wypozycjonować stronę regionalnie. Jest to strona z artykułami z drewna, i teraz moje pytanie.

Jakie słowa lub połączenie słów najlepiej dobrać aby były dobre rezultaty na kilka fraz np.:

1. drewno warszawa

2. drzewo warszawa

3. stoły warszawa

4. ławki warszawa itp. itd.

Czy takie słowa kluczowe:

warszawa, drewno, drzewo, stoły, ławki

czy lepiej:

warszawa, drewno warszawa, drzewo warszawa, stoły warszawa, ławki warszawa?

Teraz jeszcze mam pytanie odnośnie domen.

Mam domeny np.

nazwafirmy.pl

drewno.warszawa.pl

drzewo.warszawa.pl

stoly.warszawa.pl

lawki.warszawa.pl

i teraz co lepiej zrobić, tzn. jak najlepiej wykorzystać te domeny?

Czy zrobić stronę główną firmy na domenie nazwafirmy.pl i podstrony na pozostałych domenach, czy całą stronę zrobić na jednej domenie a resztę przeznaczyć np. na opis materiału, wyrobu ale nie jako wyrobu firmy tylko ogólnie i te strony potraktować jako zaplecze i linkować z nich do domeny firmowej?

Jeśli druga opcja to czy zrobić treściwe małe stronki (raczej nieaktualizowane za bardzo), czy wordpressa i dawać artykuły ale rzadko bo temat szybko się wykończy?

Jeszcze aby jedno (nie chciałem dodatkowego tematu zakładać)

Jeśli mam stronę:

nagłówek h1

+

duuużo treści

to czy dawać linka do strony zewnętrznej z nagłówka i ze środka tekstu czy tylko ze środka tekstu? Jak będzie lepiej? Czy 3-4 linków na jednej podstronie do jednej strony to nie za dużo?

Dodam aby, że chciałbym zająć jak najwięcej miejsca na pierwszej stronie wyszukiwań w google na te frazy (najchętniej całą stronę ;)).

Warszawa to oczywiście tylko przykład... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycjonuj na konkretne nazwy produktów + surowiec.

Nie na surowiec z jakiego są wykonane+geolokalizacja.

Jeżeli są dostępne droga internetową to frazy ogólne , jeżeli nie to geolokalizacyjne.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności