Skocz do zawartości

<b> czy <strong> ?


mackingus

Rekomendowane odpowiedzi

<strong>

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mi się też wydawało, ale na wielu stronach (w tym optymalizaja.pl :D ) wciąż piszą o tym przeżytku właśnie ;)

"Gdy myślisz, że możesz lub gdy myślisz, że nie możesz - w obu przypadkach masz rację." - Henry Ford

 

Hosting z SSL, SSH, bez ograniczeń transferu lub mały pakiet 3 miesiące gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b jest już nie używane i to tzw. stary standard, teraz liczy się tylko strong;)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam :P innerHTML nie ma w specyfikacji, opacity też a żadna obecnie używana przeglądarka z wyjątkiem opery nie obsługuje XHTML. Mimo to ludzie używają innerHTML, opacity, błędnie oznaczają dokumenty HTML jako XHTML... i żyją ;)

Chodziło mi raczej o wpływ na pozycjonowanie bo oba tagi się przyjęły i robią dokłanie to samo, choć się inaczej nazywają :P W porównaniu do częstych błędów które są na co 2 stronie to czy ktoś napisze b czy strong na prawdę nie ma znaczenia patrząc na to od strony klienta / użytkownika.

Pytanie jak to wygląda od strony wyszukiwarki. Skoro robot potrafi zrobić z śmietnika typu <br /> poprawny HTML to mi się wydaje, że nieduże - tzn. żadne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, bo robot lepiej traktuje strong.

naprawdę.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś dawno temu czytałem (więc mogę się mijać z prawdą) ;-)

że <b> służy do celów ozdobnych a <strong> wskazuje, że tu znajduje się coś istotnego

pozdrawiam

ad :-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności