Skocz do zawartości

Brak widocznych skutków "pozycjonowania'


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

mam pewną stronkę (wybaczcie ale podam adres) helpers.pl , dodałem ją do linkme,gotlinka,dodaje do najlepszych precli oraz katalogów,również wykupuje linki na stronach z wysokim PR i jak było około 10 uu (tak dziesięć uu dziennie),tak jest mniej więcej no max było 22 u ;), ten proces trwa od jakiś 3 miesięcy i nic się po prostu nie rusza,może jakieś małe porady ??

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak źle jak na tak młodą domene https://www.google.pl/search?hl=pl&q=ja...+oczami&lr=

linkuj dalej , popraw "moc linków" popracuj nad wzmocnieniem linków wewnętrznych i czekaj, na powyższym przykładzie im starsza domena i starsze pozycjonowanie tym wyżej beda strony w wynikach.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o jakich frazach jest mowa ze nie widzisz efektów ?

np: metody walki ze stresem,utrata słuchu,wycena strony,Jak urządzić ogród,Dyskusje,Nadciśnienie,i jeszcze się sporo znajdzie w top 10 , nie mówię tutaj o jakiś dużych liczbach ale o te chociaż 100uu ;) a tu lypa

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

frazy "słabe".

no i przede wszystkim mało powiązane ze sobą no;p

linkuje podstrony mocniej, a może coś wyjdzie wyżej;)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności