Skocz do zawartości

słowa w obrębie <textarea>


Meham

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Takie małe pytanko. Wrzuciłem sobie na stronę <div>a w obrębie którego jest obszar <textarea> a w nim siedzi oferta mojej firmy. Całość ustawione tak, że wyświetla się 1-2 wersy i paski przesuwania (nie wygląda to szpetnie!). W ów obszar tekstowy ładnie wrzuciłem to co chciałem (słowa i zwroty kluczowe dla mnie) i pytanie jak googiel to widzi?

Pozdro

Meham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić scrollowanego DIV-a a potem zamienić go w scrollowage textarea za pomocą javascript i cloneNode.

Jeśli to ma jakieś znaczenie, textarea dużo łatwiej dopasować do wysokości wierszy w textarea, tzn. działa to dobrze w każdym browserze. Co prawda jest css:line-height, można użyć dzielnika wysokości DIV-a ale AFAIR w operze to nie działą abyt dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności