Skocz do zawartości

Udostepnianie treści własnej strony


rozmiar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Chciałbym poradzić się co bardziej doświadczonych użytkowników. Prowadzę wraz ze znajomym wartościowy tematyczny serwis. Niedawno otrzymaliśmy propozycję współpracy od nowopowstajacego serwisu, mającego docelowo być czymś w rodzaju miejsca skupiającego wiele wartościowych, tematycznych stron. Wynegocjowaliśmy wyłączność na naszą tematykę w zamian za content.

Wszystko na zasadzie: my dostajemy wyłączność na naszą tematykę, gwarancję dobrego sąsiedztwa innych wartościowych serwisów z innych branż, oraz oczywiście promocje na stronach tego serwisu.

w zamian: dajemy content z naszej strony.

Wymyśliliśmy sobie to tak: nie oddajemy całego contentu, ale fragmenty artykułów. Te będą publikowane powiedzmy w połowie z adnotacją i linkiem, że resztę można przeczytać u nas - na naszym serwisie.

I teraz kwestia podstawowa: czy udostępnienie fragmentu tych artykułów nie narazi nas na zjawisko Duplicate Content? Jeśli tak, to jakie jest wyjście? Czy należy przygotować specjalnie przeformułowane części artykułów na potrzeby tego współpracującego serwisu? Czy wystarczy, że przytoczy się źródło - czyli nasz serwis. Co w takim razie z Onet.pl, który ma fragmenty artykułów np. z Gazeta.pl itd.

Poproszę o opinię.

Pozdrawiam

Michał

Oferuję usługi SEO w zakresie j. niemieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie narazi,

uprzedzając pytanie "dlaczego" nie odpowiem , że w zależności od róznicy w konstrukcji/budowie obydwu witryny (+cytowanie artów tylko) duplikat będzie max 10% - 25%

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w razie czego, to kto jest zagrożony ewentualnymi sankcjami. My z naszym serwisem, czy partner nas cytujący? I kto o tym w ogóle decyduje - człowiek czy aplikacja (chyba) po stronie wyszukiwarki. Chodzi mi o to, że to nie będzie prosta "zżyna" z serwisu, ale jego swoista reklama, zachęcenie by zaczerpnąć więcej - czyli już u samego źródła

Oferuję usługi SEO w zakresie j. niemieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być absolutnie żadnych problemów. Jeżeli uważasz, że opłaci Ci się ta wymiana, to śmiało udostępniaj im te fragmenty. :-)

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zastrzeż sobie aby link do oryginału nie był no follow ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności