Skocz do zawartości

System wymiany linków


arek29

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam następująca stronę PR=3 , linków wychodzących =2 , linków prowadzących do strony 2300 ( statystyka narzędzia google) ,ruch na stronie na dzień dzisiejszy wynosi 600-900 uniq,site=2150 wszystkie wejścia pochodzą z google. Domena jest bardzo młoda ma raptem 3 miesiące.

Zarejestrowałem sie w linkme.pl i oczywiści etrafiłem do elit i otrzymałem 1900 pkt. (nie wiem czy to dużo ,czy mało)

Pytanie jest moje następujące : Czy mi sie opłaca przystępować do SWL , bo po dodaniu kodu na mojej stronie naliczyłem z 30 nowych linków?

Jak wiadomo google próbuje walczyć z SWL ,a więc jeżeli na mojej stronie zacznie nagle pojawiać 30 a może więcej linków to nie dostanę jakiegoś filtra albo bana?

Czy przez to ,że moja strona będzie miała całe mnóstwo linków wychodzących nie pogorszy się pozycja w google?

Czy 1870 pkt. to duzo czy mało.

Jeżeli ne zadałem jakiegoś pytania ,a powinienem to wiedzieć to proszę mi napisać . Ja o SWL nie mam żadnego pojęcia, a więc każda sugestia jest na wagę złota !!! Z góry dzięki

Moja ulubiona gra online ŁÓDŹ PODWODNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie opłaca przystępować do SWL ,

Tak

Jak wiadomo google próbuje walczyć z SWL

Bzdura - google nie walczy z SWL tylko taki jeden pakman

jeżeli na mojej stronie zacznie nagle pojawiać 30 a może więcej linków to nie dostanę jakiegoś filtra albo bana?

Nie

Czy przez to ,że moja strona będzie miała całe mnóstwo linków wychodzących nie pogorszy się pozycja w google?

Nie

Ja o SWL nie mam żadnego pojęcia, a więc każda sugestia jest na wagę złota

A to duzy błąd - SWL,e są do dopychania a nie pozycjonowania

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest najlepszy SWL, bo w linkme ogólnie wszystko trwa bardzo długo akceptacja strony 3 dni teraz na akceptacje linków czekam i czekm .

Poczytaj sobie dział o SWL-ach i sam wybierz tego który Ci najbardziej odpowiada https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showforum=62

a co do linkme, to zgadzam się trochę się tam obijają

notebooki - wszystko o notebookach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przez to ,że moja strona będzie miała całe mnóstwo linków wychodzących nie pogorszy się pozycja w google?
Nie
Bzdura. Im więcej linków wychodzących tym większą moc strona oddaje tym linkowanym stronom. Trzeba zachować zdrowy rozsądek, inaczej strona może spaść.
jeżeli na mojej stronie zacznie nagle pojawiać 30 a może więcej linków to nie dostanę jakiegoś filtra albo bana?
Filtra i bana nie, ale zdecydowanie poleci w dół w wynikach. No chyba, że na pozycji tej strony Ci nie zależy bo to tylko zaplecze, z postu sugeruję, że nie.

Pod systemy robi się specjalne strony, tzw. zaplecze (może być na subdomenach jeżeli masz tylko jedną domenę). Dla niektórych systemów robi się okrutny spam, byle więcej stron w indeksie. Dla innych robi się zaplecze wartościowe - np. LinkMe Elite, Statlink.

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przez to ,że moja strona będzie miała całe mnóstwo linków wychodzących nie pogorszy się pozycja w google?

Google od pewnego czasu wzmocniło swoje działania wobec stron emitujących sporo linków nietematycznych, a do nich należą strony podpięte do systemów. Mogą więc zostać nałożone na nią różnego rodzaju kary, a dowód tego znajdziesz na grupie google, na której ostatnio ten temat jest bardzo popularny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności