Skocz do zawartości

[Pozycjonuję] Google i Onet


rasteira

Rekomendowane odpowiedzi

SKUTECZNE POZYCJONOWANIE

Witam!

Moge wypozycjonowac strone w wyszukiwarkach google i onetu w czasie do dwoch miesciecy. Gwarantuje pierwsza strone w wynikach wyszukiwania po wpisaniu danych slow, lub fraz kluczowych. Korzystam tylko z 100 % bezpiecznych metod, daje gwarancje ze Twoja strona nie zostanie zbanowana!! Cenna do ustalnia po podaniu slow kluczowych i wyszukiwarek. Ceny od 100 zl dal onet.pl 200 google .

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?? PROSZE O KONTAKT:

ssjmarcin@interia.pl

Z powazaniem

Mark Squirrel

rasteira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak zlecić komuś pozycjonowanie strony o pozycjonowaniu ? ;)

a tak wogóle to troszkie mnie męczą te ogłoszenia : pozycjonuję ... itd.

czy po to powstał ten dział ? bo może to ja nie qmam idei ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to troszkie mnie męczą te ogłoszenia : pozycjonuję ... itd. 

czy po to powstał ten dział ? bo może to ja nie qmam idei ?

Wlasnie po to powstal ten dzial.

Jestem pewien, ze ludzie ktorzy sie oglaszaja, gdyby tez udzielali sie na forum to mieli by wiecej zamowien. Tak ktos patrzy na ogloszenie, ktorego autor ma 1 post i nie wie kto to jest, ale gdyby taki oglaszajacy sie mial np. 300 postow, to ktos zainteresowany by pzejrzal jego posty i stwierdzil "Gosc sie naprawde na tym zna, zatrudniam go". Tak ja to widzialem, ale moze tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, ze ludzie ktorzy sie oglaszaja, gdyby tez udzielali sie na forum to mieli by wiecej zamowien. Tak ktos patrzy na ogloszenie, ktorego autor ma 1 post i nie wie kto to jest, ale gdyby taki oglaszajacy sie mial np. 300 postow, to ktos zainteresowany by pzejrzal jego posty i stwierdzil "Gosc sie naprawde na tym zna, zatrudniam go".

;) i tu się całkowicie z tobą zgadzam,

ale z tego co widzę, to ludzie się rejestrują, ogłaszają i znikają ;), a szkoda, może naprawdę się znają na rzeczy i potrafią powiedzieć coś mądrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym mozena oglaszac wymiane linkow

dzielenie sie informacjami moze pozytywnie wplytnac na ten reynek w polsce im wieksza swiadomosc rzeczy tym lepeiej dla pozycjonujacych a pozatym mozna sie rozejrzec na zachod, jezeli polacy stana sie bardziej znania w tej dziedzinie bedzie im latwiej zdobyc zamowienia :lol:

tutaj musze sie spytac michala jak to jest z hindusami w USA ??

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co pojawiają się te komentarze.Dział jest do ogłoszeń więc niech będą tu tylko ogłoszenia,ewentualnie pytania do autora ogłoszenia.

@michal proponuje oczyścić ten dział ze zbędnych postów :) Jest przecież tyle innych działów do poruszania innej tematyki niż ogłoszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co pojawiają się te komentarze.Dział jest do ogłoszeń więc niech będą tu tylko ogłoszenia,ewentualnie pytania do autora ogłoszenia.

Daj spokoj co to sa za ogloszenia?

WYPOZYCJONUJE STRONĘ!

I zero konkretow, zero portfolio, czy spisu wypozycjonowanych stron.

Rownie dobrze moge napisac - TANIO ZBUDUJE CZOŁG.

Takie ogłoszenia to czystej wody spam.

Na praca.pl obowiazuja dosc dobre zasady dawania ogloszen - trzeba napisac kto zleca/ szuka, co zleca, jaka forme rozliczenia sugeruje, oraz okreslic wymagania / lub zakres pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności