Skocz do zawartości

Sugestie dla początkującego


neuro_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu próbuje wypozycjonować swoją stronę Sudoku Center na hasło sudoku. I jak na razie przynosi to słabe efekty. Generalnie jest tak, że pozycja mojej strony potrafi zmienić się w ciągu jednego dnia kilkakrotnie. Raz jestem na miejscu 4 raz na miejscu 9 ... I te skoki najbardziej mnie denerwują. Nie wiem jak ustabilizować pozycję mojej strony.

Strona nie jest nowa - ponad półtora roku. Wrzucam wpisy do katalogów i precli. Dodałem też sporo wpisów na forach dotyczących sudoku (nawet jakieś wietnamskie się znalazło :) ). Nie mam już pomysłów na to, w jaki sposób jeszcze dopchać się chociaż do pierwszej trójki.

Ma ktoś jakieś pomysły ?

World of GOO - największa sensacja wśród gier logicznych w ostatnich latach | Gry logiczne Online | MD5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dalej linkować, moższ stworzyć jakiś blog o sudoku jako zaplecze i trochę go podlinkować umocnić i tam wrzucić linki, ewentualnie skorzystać z jakiegoś SWL-a żeby dopchnąć ją do top 2

co do skaczącej pozycji, to3 normalne, z czasem się trochę ustabilizuje

notebooki - wszystko o notebookach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qiqqq zauważyłem w twojej stopce blog o notebookach. Umieszczasz w nim różne wpisy pochodzące z różnych stron dotyczące notebooków.

Czy kopiujesz je tak jak są, czy też zmieniasz ich treść ?

World of GOO - największa sensacja wśród gier logicznych w ostatnich latach | Gry logiczne Online | MD5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już kilka sprzecznych wypowiedzi na temat wpływu google analitycs na pozycjonowaną stronę. I nie wiem w końcu jak to z tym jest ....

Nie ukrywam że dane z GA pomagają mi rozwijać witrynę. Czy jest coś w miarę podobnego do GA ?

World of GOO - największa sensacja wśród gier logicznych w ostatnich latach | Gry logiczne Online | MD5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dzięki GA ja jako twoja potencjalna konkurencja wiem na jakie frazy powinienem uderzyć https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal wpis sobie sudoku - dla mnie ta informacja jest warta co najmniej 6 miesięcy pracy z stroną a tu proszę od razu mam na tacy podane na co muszę zwróci uwagę i co pcha konkurencja - ja lubie jak konkurencja nie wie na jakie frazy opłaca się jeszcze atakować

2. dzięki GA jeżeli korzystasz z SEM płacisz wiecej bo G wie jakie frazy są popularne a jakie nie

Jest jeszcze pkt 3 i 4 ale ich nie mogę poruszyć bo musiał bym pokazac prywatną korespondencje

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qiqqq zauważyłem w twojej stopce blog o notebookach. Umieszczasz w nim różne wpisy pochodzące z różnych stron dotyczące notebooków.

Czy kopiujesz je tak jak są, czy też zmieniasz ich treść ?

nie kopiuję, piszę samodzielnie

notebooki - wszystko o notebookach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności