Skocz do zawartości

Humm... tez zauwazyliscie..?


jamesisko

Rekomendowane odpowiedzi

no przecież sam napisał:

ja swoje mam zabezpieczone na 3-4 miesiace a ze zbliza sie sezon na moja reklamę :-) to nie sie skupia na tym :-) a ja sobie powyklejam reklamki przez lato.

i jeździ i obkleja :)

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, ja z gory ostrzegam, ze jak on zaaatakuje i wytoczy wam wojne, to ja stane po jego stronie.

W tym wypadku wole byc po stronie tego co zwyciezy :(

a może zorganizował nową wojnę pozycjonerów i poległ

ON nie polegl. On pracuje nad WunderWaffe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a w ogóle ostatnio nie tylko szook przycichł -

ogólnie jakoś tak spokojniej -

- zaglądam czasem - i tylko pogaduszki, pogaduszki

żadnych konkretnych tematów:

czy z "tajemnicami branżowymi" wszyscy się gdzieś

przenieśli ? :(

odśnieżanie, koszenie, usługi transportowe

igły, maszyny dziewiarskie, szwalnicze

moda damska, odzież damska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka

Lato Imprezy piwko pokazy lotnicze

Można Szookować na plaży :(

Z tajemniacami branżowymi wynosimy się na forum emerytów i rencistów ;)

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ja dziś znikam na imprezę.Zalać zęba :(

Emerytom i ręcistom też się coś należy.

"Stary człowiek i może"

W związku z tym posty pokasuję dopiero jak wróce nad ranem ;)

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności