Skocz do zawartości

wycena domeny


scorpi

Rekomendowane odpowiedzi

ile warta moze byc domena

www.kuptanio.pl ??

nastawic sie na sprzedaż jej, czy pomysleć o jakimś ciekawym serwisie dotyczacym handlu w internecie

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol mf :) niezłe skojarzenia. Oprócz tej jest jeszcze wiele innych o podbnej kombinacji :). Ja bym coś ciekawego na niej stworzył

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile warta moze byc domena  

kuptanio.pl  ??

nastawic sie na sprzedaż jej, czy pomysleć o jakimś ciekawym serwisie dotyczacym handlu w internecie

A czy jest w niej coś nadzwyczajnego, żeby była warta więcej niż normalnie kosztuje? Wszystko jest warte tyle, ile ktoś będzie chciał za to zapłacić. Nie widzę w niej nic oryginalnego, ani nadzwyczajnego. A ty widzisz?

Rynek domen w Polsce jest na śmiesznym poziomie. Z jednej strony sprzedający, którzy za domenę cosbezsensownego.info chcą setki tysięcy zł. Z drugiej strony kupujący, którzy za naprawdę dobre domeny chcą dać śmieszne pieniądze. Ceny domen spadły, a ludzie kupują (na handel) masę domen, które tak naprawdę nic nie są warte. Wystarczy zobaczyć na Allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:

A co powiecie o domenie związanej z finansami ?

czyli:

https://novabank.pl - ciekawie się prezentuje.

czekam na wasze opinnie....

Może jest warta troszkę za granicą ale w polsce ?

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o domenie związanej z finansami ?

czyli:

https://novabank.pl  - ciekawie się prezentuje.

czekam na wasze opinnie....

Może jest warta troszkę za granicą ale w polsce ?

Chyba nie przeczytałeś tego co napisałem wcześniej. Co w niej nadzwyczajnego? Czy nazwa "NovaBank" posiada jakąś wartość? Czy jest zakorzeniona w świadomości jakiejś grupy osób? Czy wiele osób wpisuje w wyszukiwarce frazę "novabank" ? Do czego mogłaby się przydać taka nazwa? Dla kogoś kto otwiera bank? :> Nie mógłby znaleźć ładniejszej nazwy?

Jeśli komuś się podoba ta domena to może dać Ci za nią nawet milion zł. Czy sądzisz, że komuś się tak podoba, że dałby takie pieniądze? Czy sądzisz, że ktoś dałby za nią 500zł? Ja nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do sprzedania domenę doktor-moto.pl - pozostalość po kliencie który nie do końca zainteresowany był płaceniem za usługi :) Też nie licze na kokosy, nie licze w sumie na cokolwiek a domena przecież fajna, wystarczy tylko firme o tej nazwie założyć i jest git :)

PS.

Polska - Azerbejdżan 3:0

mf - Dębowe-mocne 0:6

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sądzisz, że ktoś dałby za nią 500zł? Ja nie sądzę

No może zejdziemy na 250 ?

A tak na poważnie.

Maniacy finansowi :) - no może ja....

Szukają wszyskiego związanego z bank,bankier,kredyt,finas,ble,bleee...

Po co?

Bo sama nazwa przyciąga gościa...

Np:. Novabank.pl - Co za bank ? każdy zerknie co to za bank....

Zawsze coś nowego przyciągnie klienta....

Chociaż to pośrednictwo finansowe, ale gość zawsze przejży aktualne promocje czy oferty innych banków.

Czy sądzisz, że ktoś dałby za nią 500zł? Ja nie sądzę.

Bez komentarza.............

Bo własnie ją nabyłem :)

Zobaczymy efekty.....................

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że w Polsce rynek domen w powijakach, ale coś chyba ostatnio drgnęło. Kilka lat i inwestycje będą w końcu dochodowe:)

Tak czy siak teraz tylko stworzenie serwisu i ewentualnie sprzedaż całości, najlepiej z hostingiem za grosze.

Ludzie w Polsce niestety nie korzystają z wyobraźni, trzeba podpowiedzieć, najlepiej pokazać, do czego może służyć i bardzo rzadko udaje się sprzedać domenę za godziwe pieniądze. Natomiast mam dwóch "odbiorców" ze stanów, którzy jak się uprą na jakąś domenę to po prostu ją kupują, nie patrząc na cenę - później sprawdzam co z domenami: przeniesione do ichniego rejestratora i wiszą sobie już kilka miesięcy na dns-ach.

Reasumując powtórzę za przemówcami - domena warta tyle ile ktoś chce i może za nią zapłacić. Jeśli chcesz poszerzyć grono odbiorców zrób szybko na niej serwis i sprzedaj całość.

ps. kuptanio.pl dla mnie warta 150-200pln, ale nie jestem zainteresowany.

novabank.pl - nie mam pojęcia, nie moja branża.

doktor-moto.pl - no to już zupełnie nie wiem;)

linie-lotnicze.com.pl - ładna, ale obawiam się, że nie znajdzie kupca.

hostel.com.pl - to prędzej.

ps2. lordbart: na domenkę, którą pomogłeś mi kupić dostałem już propozycję 1000pln i się wacham.

ps3. to pomóżcie na tej samej zasadzie wycenić: wpolsce.biz, inpoland.biz - mogą wyjść ładne subdomeny;) oraz dmoz.org.pl - szook wyjechał czy cóś...

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności