Skocz do zawartości

Google Keywords Tools


Ustawka

Rekomendowane odpowiedzi

Samo Google określa to jako przybliżona liczba zapytań. Analizując wiele haseł mam wrażenie, że mają widełki w które wrzucają poszczególne hasła zatem jest to wiarygodne w przypadku analizy dużej liczby słów np. gdy chcesz sprawdzić potencjalną wielkość rynku. Co do pojedynczych haseł to jak wspomniałem widełki, ale można przyjąć że w miarę się sprawdzają w (+ -) 20% przy czym musisz pamietać, że Google zlicza pojedyncze wyrazy jeśli występują w dłuższych wyrazach i tu może być mylące. Pamietaj aby dać dopasowanie dokładne wtedy pokazuje znacznie lepsze wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie zakładać nowego tematu.

Czy w Google Keywords Tools prezentowane słowa kluczowe (te synonimy generowane z automatu) to jest FULL czy tylko część ?

Czy są prezentowane te np. z minimum X zapytań/mc ?

Czy możliwe jest że G pomija jakieś "perełki" ?

np. Dla słowa : motele zostało wygenerowane 50 słów w tym np. motele w barcelonie.

A jeśli w tej liście nie ma frazy : motele w pradze to oznacza że nie warto pozycjonować na tę frazę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ustawka - dokładnie czym się kierują to tego nie wiemy, ale nie sądzę aby było jakieś minimum, które pozwala tam się znaleźć. Prawdopodobnie pokazuje frazy zbliżone, które miały zastosowanie w kampaniach zawierających badane wyrażenie. Ale to jedynie tylko moje przypuszczenia. Nie odpuszczałbym frazy "motele w pradze". Tak naprawdę nic nie zastąpi kampanii AdWords w której to dopiero masz dokładne dane i chyba warto wybrać grupę słów która się nie znalazła w GKT i wrzucić ją sobie do AdWords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności