Skocz do zawartości

NOWY KATALOG STRON W INTERNECIE


MartinB

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego tworzycie tylko i wyłącznie w oparciu o gotowe skrypty i tak naprawdę nie wiele zmieniając z nich lub nawet nic nie zmieniając oprócz nazwy?

Ja sobie wypraszam takie teksty, bo wszystko zrobiłem od zera. W dodatku dla technologii jakiej używam nie ma "gotowych skryptów" :hello:

P.S I stawiam na usera, bo wyznaje zasadę, że "nie można trzymać wszystkich jajeczek w jednym koszyku"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi na moje pytanie a .Grzesiek chyba zbyt odebrałeś to do siebie - ja pytanie zadałem do wszystkich piszących posty w części tego forum KATALOGI

Po prostu przeglądam tutaj posty i bardzo dużo katalogów jest identycznych opartych na qlWeb lub CNCat itp.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można skorzystać z gotowych skryptów - zmieniając całkowicie wygląd katalogu. Funkcjonalność będzie jak w gotowcach ale wygląd zrobić inny. Urozmaicajmy troszkę internet. Bo jak człowiek siedzi i chcąc wypozycjonować stronę dodaje ją do 50 tak samo wyglądającego katalogu to staje się monotonne i ciężko później odróżnić czy się dodawało do tego katalogu czy nie ;)

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można skorzystać z gotowych skryptów - zmieniając całkowicie wygląd katalogu. Funkcjonalność będzie jak w gotowcach ale wygląd zrobić inny. Urozmaicajmy troszkę internet. Bo jak człowiek siedzi i chcąc wypozycjonować stronę dodaje ją do 50 tak samo wyglądającego katalogu to staje się monotonne i ciężko później odróżnić czy się dodawało do tego katalogu czy nie  ;)

84673[/snapback]

swiete slowa.. a jak dodaje kilka stron w ciagu tyg... masakra ... :-)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można skorzystać z gotowych skryptów - zmieniając całkowicie wygląd katalogu....

Tak.. dokładnie tak by należało zrobić i dołożyć zmiany ułatwiające indeksacje itp. Ja poprostu jestem zdania , że niektóre katalogi 'robione' są przez ludzi, którzy niewiele się na tym wszystkim znają i dlatego te katalogi są do siebie podobne.. Jest bo jest i to im wystarcza.

Zauważ, że niektóre zmiany u Ciebie zostały wprowadzone całkiem niedawno... To raczej naturalne, że ludzie poprostu zdobywają tę wiedzę (nikt jej nie ma od początku). Ty masz taką, zrobiłeś taki katalog, inni mają inną wiedzę i zrobili taki jaki zrobili. A co zrobić najprościej ? Skopiować i zainstalować gotowy skrypt katalogu...

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dorzucę jeszcze kilka słów od siebie,

Ludzi którzy powielają katalogi opierając się na gotowych skryptach, jest dużo, sam jestem jednym z nich, ale patrząc głębiej, bo dodaję swoje strony do różnych katalogów zauważyłem, że co poniektórzy nawet nie wstawili swojego tytułu, nie mówiąc o innych tego typu rzeczach, nawet spotkałem się w jednym katalog w topie z napisem (tutaj góra.php), a katalog ponad 1000 stron dodanych. Ale mniejsza o to każdy robi jak chce, i ciężko tu co poniektórych nawracać.

No i teraz coś ode mnie: Swój katalog założyłem w celu i poszerzenia wiedzy, nie tylko w zakresie SEO ale jak również PHP. Sam swojego katalogu na razie nie zrobię, bo nie mam do tego wystarczającej wiedzy, ale udało mi się już zrobić całkiem oryginalny wygląd, a nawet dziś mała ingerencja w php i udało mi się dodać do każdego wpisu Google PR. Więc dla mnie katalog, prócz znanych zalet ma jeszcze jedną, jako kolejne narzędzie do nauki. i Mam nadzieję, że w miarę rozwoju mojej wiedzy, będę go zmieniał i ulepszał.

P.S. A może jednak rozbić na oddzielny temat?

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A może jednak rozbić na oddzielny temat?

Osoby chcące wypowiedzieć się na temat korzystania z gotowych skryptów Katalogów proszone są o wypowiadanie się w stworzonym nowym do tego poście:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=9383

Tutaj proszę wypowiadać się jedynie na temat uwag i opinii o Katalogu Ciekawych Stron - dzięki.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny katalog. Widać, że ktos przyklada uwage nie tylko do samej funkcjonalnosci ale i wygladu. Katalog wyroznia sie w tlumie powstajacych katalogow w Internecie. Jak przegladam przedstawiane tutaj na forum katalogi to oczywiscie oprocz https://www.webwweb.pl/ ten uzyskal u mnie miano profesjonalnego. Dodatkowo jak widze jest dobrze juz zaindeksowany w google.

Wynik 34 100 zaindeksowanych podstron to ladny wynik.

https://www.google.com/search?q=inurl:katal...en&lr=&filter=0

Tak trzymac - google jak widac polubilo przyjazne linki w tym katalogu.

Nic tylko dodawac tam ciekawe strony B):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Cały czas pracjemy nad wzbogacaniem katalogu o nowe funkcjonalności, które opisujemy na podłączonym do katalogu - forum. Obecnie również pracujemy nad dodatkową opcją w katalogu, o której napiszę jak ukończymy nad tym pracę.

Katalog jest codziennie indeksowany przez różne roboty i dzięki wprowadzeniu mod-rewrite i przyjaznych linków - liczba zaindeksowanych stron / podstron w katalogu z dnia na dzień się powiększa.

Czekamy cały czas na wasze uwagi i propozycje, tak aby stworzyć jeszcze ciekawszy i bardziej funkcjonalny katalog.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie pracuje nad udostepnieniem najnowszych - dodanych stron do Katalogu KCS w RSS - co o tym myslicie?

:placze:

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pracuje nad udostepnieniem najnowszych - dodanych stron do Katalogu KCS w RSS - co o tym myslicie?

;)

90125[/snapback]

Świetny pomysł, przyznam iz często zaglądam do Waszego Katalogu z ciekawości jakie nowe ciekawe strony są dodawane, w ten sposób bedę miał szybszy dostep:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pracuje nad udostepnieniem najnowszych - dodanych stron do Katalogu KCS w RSS - co o tym myslicie?

;)

90125[/snapback]

Ciekawe rozwiazanie, ale czy wszystkich zainteresują nowe strony w katalogu? Chyba, że RSS ma byc w innym celu?

A co do katalogu, czasem zagladam i co widzę, ktos dodał mój spis... :scare:

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze do nas wiele osoób z pytaniem o udostępnienie chociaż najnowszych stron w RSS, bo nie zawsze chce im się wchodzić do Katalogu a chcą zapoznać się z najnowszymi stronami w Katalogu. Obecnie sam mechanizm już mamy - jednie pozostało opracować jakiś szablon, bo robimy to na template'ach.

Chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat - bo opinię wielu osób, które do nas piszą już znamy :rotfl::brawa:

Co do Twojego zestawienia Katalogów Mar to został dodany przez Redkatorów KCS - chociaż jest już w Internecie kilka zbiorów katalogów, to i Twój spis się przyda nie jednej osobie, która pracuje nad dodawaniem swojej strony do Katalogów. Jeżeli nie chcesz aby Twój spis był w Katalogu to proszę o informację. ;)

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności