Skocz do zawartości

Sklep internetowy - wymiana linków


fryta22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę podnieść wyżej w google mój sklep internetowy z elektroniką RTV AGD i tu mam pytanie:

1. Jaki program wymiany linków polecacie?

2. Czy mogę przystąpić do kilku programów wymiany linkami ?

3. Czy muszę zamieszczać linki na mojej stronie ?

4. Jakich przestrzegać regół, żeby z tym nie przegiąć.

Dzięki za wyrozumiałość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz za dużo czasu to polecam przeczytanie prawie całego forum. Plus poszukanie w google pozycjonowanie stron.

Efekty pewnie przyjdą po 6 mc no chyba że masz na maxa czasu.

Polecam wybranie kogoś do pozycjonowania strony. Jeśli nie masz za dużo kasy to kogoś z dolnej półki a jeśli masz bardzo dużo to tu na forum pewnie chętnych znajdziesz do pozycjonowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) wybierz kilka

2) mozesz, ale systemy biora pod uwage ilosc linkow wychodzacych ze strony i odpowiednio przycinaja punkty

3) nie polecalbym zamieszczania linkow na stronie pozycjonowanej

4) podstawowa regułą jest to, że nie pozycjonuje się samymi systemami.

5) Uwazam, ze sam nie jestes w stanie wypozycjonowac sie w tak konkurencyjnej branzy. Zaplac komus i sledz postepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwórz kilka zapleczy tematycznych i je pozycjonuj. Później na zapleczach tematycznych wstaw artykuły/linki/przekierowania na swoją stronę. W razie czego w filtr wpadnie zaplecze a nie sklep o ile zrobisz to rozsądnie. Powinieneś zacząć od lektury przyklejonych tematów w tym dziale przez zadawaniem pytań.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności