Skocz do zawartości

nazwa domeny


koniq

Rekomendowane odpowiedzi

może postawisz na krótką i łatwą do zapamiętania niekoniecznie związaną z nieruchomościami

Tez mi sie wydaje, ze to jest dobry pomysl. Efekt pozycjonowania przy zawarciu slowa kluczowego jest na dluzsza mete nieduzy, a mozliosc zapamietania bedzie wazniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze takie komplet:

kup-dom.pl

kup-mieszkanie.pl

sprzedaj-dom.pl

sprzedaj-mieszkanie.pl

wynajmij-mieszkanie.pl

Nawet jeśli padnie tutaj jakiś ciekawy pomysł, to pewnie nie zdążysz go 

wykorzystać.

jak je zobaczyłem, to sie zastanowiłem przez chwilę czy nie warto zarejestrować, ale znajcie moje wielkie serce :)

taki ładny komplet domen :)

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może postawisz na krótką i łatwą do zapamiętania niekoniecznie związaną z nieruchomościami

no to najlepsze ale ciezko cos wymyslic:( bo domeny ze słowem nieruchomosc ,nieruchomosci sa po kupowane w wiekszosci mocno ten temat jest obszczelany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo domeny ze słowem nieruchomosc ,nieruchomosci sa po kupowane w wiekszosci mocno ten temat jest obszczelany

Sorry, ale nie kumam Cię. Chcesz żeby Ci wymyślić nazwę domeny pod serwis z ogłoszeniami o nieruchomościach? Czy żeby sprawdzić we whois które są wolne?

Jeśli pierwsze to:

- skorzystaj z wcześniejszych rad o oryginalnej domenie i pomyśl nad zbitką liter, skrótem, itp które po rozwinięciu dają, np. "serwis ogłoszeń nieruchomości", "nieruchomości, domy, mieszkania", "kup sprzedaj nieruchomość", itp, itd...

- zarejestruj sobie domenę długą, np. kup-sprzedaj-nieruchomosc.pl, ogloszenia-nieruchomosci.com.pl, itp, itd...

- zarejestruj krótką, niezwiązaną z profilem działalności domenę i pozycjonuj ją. nie mam zielonego pojęcia co Ci wpadnie w ucho.

- dodaj idiotyczną końcówkę ...24.pl - ostatnio w modzie;)

A jeśli druga opcja to:

- od cholery domen regionalnych ze słowem nieruchomosc, nieruchomosci

- kilka opcji domen funkcjonalnych

- trylion pomysłów na subdomenę w nieruchomosci.pl

- kilka TLD pierwszego rzędu

- mnóstwo końcówek globalnych

- zarejestruj polskie ogonki

pozdrawiam

ps. "obszczelany" to jest temat "pozycjonowanie", "hosting", "aukcje", itp. a "nieruchomości" to masz jeszcze wybór.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności