Skocz do zawartości

Internet - neostrada - alternatywa.


kozak222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamowilem neostrade prawie miesiac temu, jednak do chwili obecnej nie mam jej aktywowanej ;(

Ze strony tp nie ma checi aby ta neostrade aktywowac.. niby jakis blad w oprogramowaniu i MOZE za miesiac cos z tym zrobia.. bez internetu moja firma generuje tylko same straty, jestem bezrobotny.... Czy moze zna ktos jakas alternatywe..? Radiowki nie mam w zasiegu..

Prosze o rady.... zalamka ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli łącza TPSA nie są aktywowane to Netia i Dialnet nic nie zdziałają. Powiedzą to samo co przedstawiciele neostrady bo oni dzierżawią tą samą linie. Sprawdź na stronie UPC czy możesz mieć od nich internet. Jeśli mieszkasz w większym mieście to nie powinno być problemu.

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam multimo (takie coś na łączach tepsy) i powiem wam że znacznie lepiej sprawowała się neostrada niż ten wynalazek, niby leci po tych samych kablach i niby to samo, ale działa znacznie gorzej, zdarzają się sytuacje że niektóre strony w ogóle nie działają (bardzo często gry.wp.pl ), a czasem są dni że pingi do wp.pl wachają się w granicach 300 i więcej, chlebem codziennym są również timeouty co kilka sekund (szczególnie wkurzające przy łączeniu się przez total commandera ;-). O neostradzie w sumie złego słowa nigdy powiedzieć nie mogłem, a tutaj dzieją się komedie, najlepsze jest to iż twierdzą że to nie ich wina, przysłali technika z tpsa i ten jak wiadomo powiedział że to nie wina tpsa tylko multimo i błędne koło się kręci ;-).

Nowy Blog ;-) - Pozycjonowanie i zarabianie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czy to neostrada czy netia, to ciagle sie rozlacza(skutki zycia na malym osiedlu i podlaczenia do kompletnie przeciazonej centrali). Roznicy w dzialaniu praktycznie nie mam ale za to jakie utrudnienia w zalatwieniu czegokolwiek.

Pogadac z kims normalnym w neostradzie bylo ciezko, ale teraz jak ja dzownie do netii ze nie ma internetu, to ci mowia zebym dzownil do TP bo to ich lacza(wg. mnie oni powinni to zalatwic), jak dzwonie do TP to oni mi mowia ze beda gadac tylko z przedstawicielem netii - istne cyrki.

ed.literowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności