Skocz do zawartości

Ktoś z Was narobił sobie kłopotów?


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tomek - przecież go namierzyli... PO IP.... :D

No ale co to google wyświetlało takie wyniki to ich tez niech spróbują skazać(maja szanse bueheh)

2. Ciekawi mnie jaki to program bez linków nie da rady wiec niech skarzą właścicieli stron które takie linki miały a no i jeszcze hosterów którzy takie strony hostowali a no i nask bo przecież to z ich domen te linki szły no nie a i jeszcze twórce skryptu na których były te linki bo przecież to dzięki nim te linki można tak ciągnąc dla mnie to bez sensu:D Jakbym wcześniej usłyszał o akcji to bym zaraz zrobił aferę ale przyznam się ze dopiero teraz zobaczyłem posta.

Edit.

https://www.optymalizacja.com/kaczka.html TO też obraza prezydenta niech wszystkich PIO'wcow skaża bo zamiast orła mamy kaczkę (mieliśmy chcą dać druga) a gdzie wolność słowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netbaster odpuścił byś zmarłemu chociaż. Czy ty w ogóle masz jakieś zasady i granice przyzwoitości ? Zachowujesz się jak zwykła chiena cmentarna.

Gość jest pełnoletni i wiedział co robi obrażając głowę Państwa. Trochę też źle rozumujesz pojęcie wolności słowa. Bo ta daje ci możliwość pisania prawdy i wyrażania własnych poglądów a nie obrażania czy ośmieszania innych ludzi. Bo gdzie według ciebie jest prawo do własnej godności ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gielo - wszystko okey, ale wyjaśnij mi na jakiej zasadzie można skazać osobę w takiej sytuacji kiedy znamy dwa podstawowe fakty:

1. Nie jest oskarzony o linki, o linkowanie itp - jest oskarzony o to, ze na google.pl (stronie niezaleznej od niego! cos sie pojawilo obrazliwego).

2. Google samo oficjalnie trabi, ze rankingami nie da sie manipulowac = przyznaja, ze nikt z zewnatrz tego nie mogl ustawic na 1 pozycji = domyslnie to wina google ze takie cos sie tam pojawia.

Gosc jest skazywany za napisanie "programu do pozycjonowania", ktory sam w sobie nie istnieje. To rownie dobrze mozna skazac wynalazce komputera, ze przez to, ze stworzyl takie narzedzie to ktos obrazil prezydenta. Sprawa kompletnie bez sensu i pokazuje tylko debilizm, niektorych sluzb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netbaster odpuścił byś zmarłemu chociaż. Czy ty w ogóle masz jakieś zasady i granice przyzwoitości ? Zachowujesz się jak zwykła chiena cmentarna.

Gość jest pełnoletni i wiedział co robi obrażając głowę Państwa. Trochę też źle rozumujesz pojęcie wolności słowa. Bo ta daje ci możliwość pisania prawdy i wyrażania własnych poglądów a nie obrażania czy ośmieszania innych ludzi. Bo gdzie według ciebie jest prawo do własnej godności ?

Nie jestem jak większość oso co zmarł to bohater a wcześniej najgorszy h*j po prostu mam takie zdanie ukradł księżyc na tym kończy się zdanie hitler tez nie żyję a uważasz go za bohatera albo składasz mu honory wątpię? Każdy kiedyś umrze po śmierci jest takim samym człowiekiem jakbym był za życia. Według mnie uważanie kogoś za "ku***a" czy kur** to poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności