Skocz do zawartości

Kontrowersyjny ranking sklepów


thant

Rekomendowane odpowiedzi

Ranking każdy może zrobić sobie sam zgłaszają się strony do oceny i robimy ranking. Jedno mnie ciekawi co ma money.pl do stron internetowych :jezyk1:

ps. na załączonym obrazku widać jaki ten ranking tak naprawdę jest https://www.alexa.com/data/details/traffic_.../komputronik.pl

https://www.google.com/search?hl=pl&new...&lr=lang_pl

wystarczy zobaczy na jakich miejscach są zwycięscy konkurencji "komputery"

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na komputronik.pl ludzie wchodzą często nie po to by kupic, ale by zobaczyc sprzet, poczytac opinie itd..

Co do zglaszania sie stron to wybrali top 15 z gemius/megapanel.

Money do rankingu stron ma to, ze te strony sa sklepami, obracaja milionami zlotych a rynek e-zakupow bardzo dynamicznie sie rozwija.

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Kto na pio ma top1 ?

top2 ;)

ranking jest gó**o warty ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednej z wymienionych : ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.com/search?hl=pl&new...&lr=lang_pl

wystarczy zobaczy na jakich miejscach są zwycięscy konkurencji "komputery"

Co mają serpy do jakości sklepu??? Oczywiście nic.

Może robiący ten ranking mieli więcej oleju w głowie i wzieli do oceny rzeczy ważne dla klienta a nie tylko wysoką pozycję która poprawia ego pozycjonera:)

Sama pozycja nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolki tak z ręką na sercu jakie znasz sklepy z komputerami ???? nie patrzą na tamtą listę ? Potem zobacz ją i powiedz ile trafiłeś ? Nawet po alexi widać jaki sklep jaki ma ruch. Jeżeli ktoś rzetelnie ma podejść do tematu to niech weźmie liderów w danej dziedzinie a nie strony z wykopalisk.

Jak dla mnie to plama na honorze money.pl ze puścili taki bubel w świat i sie pod nim podpisali

Jak powiedziałem taki ranking może sobie zrobić każdy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może robiący ten ranking mieli więcej oleju w głowie i wzieli do oceny rzeczy ważne dla klienta a nie tylko wysoką pozycję która poprawia ego pozycjonera:)

Sama pozycja nic nie da.

guzik tam wzieli ;) w niektórych z wymienionych sklepów są problemy ze znalezieniem linku do zrobienia zamówienia, że nie wspomne o innych parametrach ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przynajmniej nie stosuje kryterium popularności a kryterium jakości obsługi klienta i tak sie składa, że kupowałem i komentowałem to i owo w paru wymienionych sklepach i IMO poziom/jakość/rzetelność obsługi miał wiele do zyczenia a znam również takie, nie wymienione w rankingu bijace na głowe te z tego niby topu !!!

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności