Skocz do zawartości

Kontrowersyjny ranking sklepów


thant

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat: "... Dziennikarze Money.pl i Wprost ocenili największe i najpopularniejsze e-sklepy w Polsce.... " - tak jak wcześniej powiedziałem ujma na honorze za taki bubel co to niby Komputronik jest gównianym sklepem ???? Do pięt mu nie dorasta ta konkurencja tam przedstawiona nie mówiąc juz o innych kategoriach, żenuła

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolki tak z ręką na sercu jakie znasz sklepy z komputerami ???? nie patrzą na tamtą listę ? Potem zobacz ją i powiedz ile trafiłeś ? Nawet po alexi widać jaki sklep jaki ma ruch. Jeżeli ktoś rzetelnie ma podejść do tematu to niech weźmie liderów w danej dziedzinie a nie strony z wykopalisk.

Jak dla mnie to plama na honorze money.pl ze puścili taki bubel w świat i sie pod nim podpisali

Jak powiedziałem taki ranking może sobie zrobić każdy

Znam proline i notebooki. Z tych dwóch sklepów korzystałem, z proline korzystam często.

Dobre ceny, dobra obsługa. Notebooki raz robiłem zakup i jestem zadowolony, dobry kontakt przed zakupem, szybki odbiór sprzętu.

Czemu piszesz o ruchu skoro w badziewnym sklepie 99% ruchu to wyjście ze sklepu?

Chyba lepiej mieć mniej klientów a lepszą sprzedaż.

Na jakiej podstawie wziąść lidera?

Bo dla mnie liderem jest sklep ktory nie jest wysoko tylko ma inne zalety o których tu nie bedziemy się rozpisywać, serpy, ilość odwiedzin czy popularność wśród ludzi nie ma nic do rzeczy bo wystraczy wejść na ceneo i zobaczyć popularne sklepy które mają tysiące opinii tyle że większość negatywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komputroniku nie opłaca się kupować, jest to chyba najdroższy sklep komputerowy w PL

Nie do końca, ma ogromny plus - odbior osobisty, 0 problemow z wysylaniem produktu do naprawy, poza tym czesto sa swietne promocje - sam zaoszczedzilem 800PLN na monitorze.

Zwykle wolę zaplacic 5% wiecej i miec spokoj.

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako świadomy user netu kupuje w sieci sporo rzeczy kilka miesięcy temu kupiłem sobie lustrzankę. W elektromarkecie w moim mieście zapłaciłbym 1900 zł w ceneo znalazłem za 1450 zł od autoryzowanego przedstawiciela producenta - 50km od domu

Jeżeli szukam sklepu to tylko ceneo i skąpiec a później dzwonię do sklepu - marka sklepu mnie nic nie obchodzi powiem szczerze, rozmowa telefoniczna, położenie, telefon stacjonarny są dla mnie wyznacznikami zakupu.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komputroniku nie opłaca się kupować, jest to chyba najdroższy sklep komputerowy w Polsce

To jak z ciuchami są drogie i tanie po 2zł za kg .

Ja kupuje w Komputoniku od zawsze i chwale sobie tą firmę.

........... bo wystraczy wejść na ceneo i zobaczyć popularne sklepy które mają tysiące opinii tyle że większość negatywnych.

Usługa klepania komentarzy na ceneo jest tak samo popularną usługą jak pisanie precli , jako Agencja Reklamy mimeliśmy kilka zamówień tego typu a więc widać bo dupiasty sklep można wylansować.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś chciał zakładać sklep sportowy to mam domene która wygrała taki ranking w 2005 w tej że właśnie kategorii :) kontakt przez PM albo dane w stopce :)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności