Skocz do zawartości

Cudowny Medalik


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Cudownego Medalika mam już dość, a dzisiaj zobaczyłam kolejne tego typu reklamy. Tym razem różowy bannerek o treści Poznaj prawdziwą siłę Różańca.

Jeszcze trochę a ktoś się mocno wkurzy i zrobi akcję anty w stylu "God probably doesn't exist".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudownego Medalika mam już dość, a dzisiaj zobaczyłam kolejne tego typu reklamy. Tym razem różowy bannerek o treści Poznaj prawdziwą siłę Różańca.

Jeszcze trochę a ktoś się mocno wkurzy i zrobi akcję anty w stylu "God probably doesn't exist".

Lexy jesteś niewierząca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak FiKaS, ale z tą akcją nie miałam na myśli siebie jak osoby, która ją rozpocznie ;-) Ostatnio w TV mówili już o tego typu napisach na autobusach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również już dawno to zablokowałem, dziwie się że wiele osób dalej to trzyma na swoich stronach.

Ogólnie to bardzo się zdziwiłem że taka akcja odnosi sukces wśród internautów, czyli z reguły osób młodych, z dostępem do wiedzy i informacji, w dużej mierze wydawało by się racjonalnie myślących.

Mnie najbardziej denerwuje to że reklama wyświetla się na stronach o niemalże dowolnej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności