Skocz do zawartości

Moja strona


radek350

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy post na forum :spam: , nie wiem czy umieściłem go w dobrym miejscu. Chciałem się zapytać co myślicie o moim pomyśle zrobienia strony wielotematycznej typu umilacz.pl. Chciałbym kupić domene umilacz.net :placze: i zrobić właśnie taką (oczywiście nie identyczną kopie). Czy to nie jest jakiś tam plagiat albo nielegalne? tego typu stron przeciez jest mnóstow, często właśnie różnią się tylko końcówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie robić strone, nikt Ci tutaj tego nie zabroni. Ale sam napisałeś że stron tego typu jest mnóstwo więc musisz pomyśleć czym Twoja strona się będzie różniła od już istniejących i czym przyciągniesz nowych userów. Jeśli chodzi o tą tematykę to pozycje są już obstawione i trudno Ci się będzie wbić i wypozycjonować strone.

Ale rób sobie, od czegoś wkońcu trzeba zacząć i na czymś trzeba się uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić domene umilacz.net

Nie pisz jaką domenęchcesz kupić bo ktoś Cię może ubiec

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności