Skocz do zawartości

PR a linki na podstronach.


sid666

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzialem jaki nadac tytul temu zjawisku..

Taki zatem przyklad.

Fruzio ma strone www.xx.pl - w PR checker pokazuje mu np. PR=5

Ma owy Fruzio podstrone z linkami, bo dlaczego nei mial by jej miec - w PR checker wpisuje www.xx.pl/linki.html - otrzymuje wynik PR=0.

Pytanie: Po dodaniu mojej strony do jego linkow google traktuje moj link jako podpiety do PR=5 czy PR=0?

Innymi slowy - linkowac na glownej z PR5 czy ogolnie do serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesli nawet ktos w dziale wymiany linkow w temacie reklamuje sie ze wymieni linkii i ma np. PR5, a doda moj link do swojej podstrony z linkami a nie na strone glowna, to google odnotuje to jako link ze strony o PR=0 a nie PR=5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sytuacji, gdy są 2 sajty, oba na głównej mają PR5, a na linki.html PR0,

jak korzystniej wyminić się linkiem. Podstrona do podstrony, czy na krzyż (podstrona do głównej, druga podstrona do drugiej głównej)?

tonery tusze :: karmy dla psów - zapraszam :: Psiarskie forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jest podobny problem jeśli linki robisz <a href="https://www.microsoft.pl/o_firmie.htm">o firmie</a> niz <a href="o_firmie.htm">o firmie</a> . Robie kilka testow i z tego co widze to stronka mi spadla kilka oczek, ale nie wiem czy przez to dlatego robie na innej domenie drugi test. Napisze jak coś więcej będe wiedzieć.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innymi slowy, wymiana ze stronami o wysokim PR jest picem na wode, jesli link nie znajdzie sie na stronie glownej? (zakladajac ze podstrona "linki" ma niski PR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest picem jeśli do tej strony z głównej dojdziesz w 2 klikach. Wtedy masz pewność że częsciej robot odwiedzi Twoją stronę, nie poniesie ci PR ale będzie u Ciebie tak często, jak często na stronie o tym PR. Jeśli główna ma PR=4 to częsciej na nią zaglądnie robot niż na PR=0.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, poniewaz stargetowalem juz google slowami 4 kluczowymi na ktorych mi zalezalo... 3 slowa mam na 1 stronie, jedno na drugiej..

PR mam nadal 0, wcale sie nei dziwie, bo strona zaczalem sie bawic od jakies 2 miesiecy (ma jakies 2,5 roku).

Teraz chcialem pobawic sie PR, wskoczyc chocby o jeden szczebel..wiec probuje sie linkowac pod strony o wyzszym PR. Wiekszosc jednak dodaje mnie do linkow, a tam PR=0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności