Skocz do zawartości

Nowy katalog stron?


JarekMk

Rekomendowane odpowiedzi

Za indeksowanie kilka tysięcy podstron qlweba to obecnie żaden problem
Ale kilkanaście, kilkadziesiąt już tak.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem też jest bana na tego qlweba dostać co jest ostatnio modne u googla. Ja bym postawił coś na mniej popularnym skrypcie by właśnie spamiarki go nie zasyfiły. Sorry ale era darmowego zaplecza po mału się kończy i niestety trzeba trochę więcej pracy w toi włożyć aby się nie okazało że za kilka miesięcy wszystko ci szlag trafi.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności