Skocz do zawartości

Spadł mi PR - z 3 na 0 w ciągu jednego dnia


Spooky91

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ostatnio coraz bardziej prawdopodobny wydaje mi się scenariusz Adriana88, bo do tej pory PR mi nie wrócił do pierwotnego stanu. Jak mogę sprawdzić, czy to ban czy coś innego? I jeśli to ban to jak długo może on trwać?

Ban ? Gdybyś miał bana, mógłbyś pożegnać się z pozycjami.

Czyli nie dostanę żadnej porady co mam zrobić w celu przywrócenia dawnego PR?

Moją radą jest czekanie na kolejny oficjalny update PR :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIERPLIWOŚĆ to dobra cecha, przydaje się w życiu. Pozostaje czekać na update. Uprzedzając kolejne pytanie odpowiem, że jak zwykle będzie to niespodzianka ;)Tak naprawdę PR nie ma znaczenia, chyba że chodzi tylko o sprzedaż linków. Kolega dość niecierpliwy, a w tym przypadku trzeba na spokojnie to przyjąć. Gdybym był złośliwy zaproponowałbym, żeby napisać do Google z żądaniem przywrócenia poprzedniego PR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niecierpliwy bo chodzi mi właśnie o sprzedaż linków. Za 4 miesiące kończy mi się ważność domeny, a na linkach muszę zarobić tyle, żebym mógł ją przedłużyć. Więc nawet pisanie maila do google z żądaniem przywrócenia PR wchodzi w grę.

Myślenie nie boli, a jak mawiają "pieniądze leżą na ulicy, wystarczy się schylić" ;)

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności