Skocz do zawartości

webpark.pl ROX


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

www.firefox.webpark.pl

Przekroczony został maksymalny czas na wykonywanie skryptów PHP dla tej strony. Więcej informacji uzyskasz pod adresem https://webpark.pl/pomoc.html?fid=3

wkurzyli mnie na maxa. zapłaciłem im za rok z góry, a tu takie numery. sam nie wiem co teraz. muszę chyba wykupić większy pakiet i dać 301, bo w Moja WWW php ograniczone ostro i tego nie ma. Myślę teraz nad domeną, żeby kojarzyła się z pomocą w instalacji, konfiguracji, świadczyła o tym, że strona dla początkujących, ale jednocześnie, że nie ubliża im z powodu niewiedzy. Newbie - te słówka tak jakby trochę było negatywne w moim odczuciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jedyne co stosuje z php: podstrony mają rozszerzenie php oraz inkluduję elementy strony. Z innych funkcji niż include() nie korzystam. Ostatnio zacząłem troszkę reklamować stronę i ciut więcej wejść było, no ale bez jaj nie tyle, żeby serwer ugotować funkcją include().

zresztą dużo więcej tam nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: no to biegiem do admina i wyjaśniac sprawę... coś sie musiało im pochrzanić...

po drugie: w dziwnym miejscu kupiłeś ten hosting. takie molochy jak wp, onet czy interia nie musza się martwic o klientów i jak praktyka pokazuje troszczyc się tez nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
w dziwnym miejscu kupiłeś ten hosting. takie molochy jak wp, onet czy interia nie musza się martwic o klientów i jak praktyka pokazuje troszczyc się tez nie...

no bo zacząłem robić stronkę ot tak sobie, nie inwestując nic wrzuciłem na webpark.pl, ale potem zobaczyłem, że ludzie się interesują, że mam pytania z problemami, że mogę pomóc to chciałem usunąć to denerwującą reklamę. To tyle... Zrobiłem błąd, wiem o tym. Naprawię to ale kosztem zmarnowanych $$

edit:aktualnie działa bez php :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności