Skocz do zawartości

Forum Gsm


Helid

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim zmiana hostingu przy tym skrypcie, który obecnie masz zainstalowany. Trochę większy ruch i będzie się pojawiał błędzik z piękną liczbą 500 ;-)

Co do samych sposobów promocji, z forami GSM bez downloadu jest bardzo ciężko.

Wydaje mi się że banery na forach o podobnej tematyce, to dobra reklama. Fora bez downloadu, które osiągnęły jakiś sukces na rynku, to takie które zawierają treść przydatną dla użytkowników, zresztą wystarczy spojrzeć na sosa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie seo, tylko reklama.
Dlaczego nie SEO?

Pozycjonowane w TOP10 na 1000+ niszowych fraz (long-tail) i troche ruch będzie :)

Ale najpierw potrzebne jest CONTENT!

Wydaje mi się, że musisz to na tym etapie sam napisać... - własnie dlatego jeszcze nie mam forum.

Pozatym kup domenę i hosting!

PS: Z porządnym forum GSM bylbym nawet zainteresowane wspólpracy (jako sponsor - zalatwie 100+ uu dzienne i dostaję BL/reklama) - ale na boo.pl to nie - nawet najsłabsze zapleczy mam na komercyjnych kontach (tych na kilka zlotych ms., ale komercyjne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Z porządnym forum GSM bylbym nawet zainteresowane wspólpracy (jako sponsor - zalatwie 100+ uu dzienne i dostaję BL/reklama) - ale na boo.pl to nie - nawet najsłabsze zapleczy mam na komercyjnych kontach (tych na kilka zlotych ms., ale komercyjne)

Boo również jest komercyjne, takie z tych kilka złotych ms ;-), ale przy "przemku" totalnie siada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs to nie sposób promocji tylko sposób na zatrzymanie ludzi na forum.

Co z tego że ktoś się zarejestruje? Sama rejestracja użytkowników kompletnie nic Ci nie da.

Musisz mieć coś dzięki czemu ludzie będą wchodzić na forum i coś dzięki czemu będą tam pozostawać i je rozwijać...

Jeśli masz jedno a niemasz drugiego to już lepiej nic nie robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności