Skocz do zawartości

Zablokowane konto


lutek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, miałem kiedyś okazję być nieco podobnym "nadzorcą" (gdzie, jak, kiedy i z jakiej okazji to inna bajka). Powodem zainteresowania takiego nadzorycy ZAWSZE jest (swego rodzaju) statystyka - zbyt częste zdarzenia, zdarzenia "bez sensu" a w szczególności generujące powstanie finansowych skutków (ujemnych).

Związek jest bardzo prosty: ktoś ma stronę, która zamiast przynosić naszym klientom zzyski powoduje konieczność wypłacania gotówy. I przyczyny nikogo nie interesują. Jeżeli nawet zwyczajnie nie masz szczęścia, i Twoi odwiedzający po odwiedzeniu witryn "klienckich" nic nie kupują - to JUŻ jest wystarczjący (finansowo i praktycznie) powód, żeby Ci podziękować za współpracę. Moża akurat na Twoją witrynę trafiają ludzie bez kasy lub chorobliwie bojący się transakcji internetowych? NIEISTOTNE - nie generujesz IM (dokłądniej ich klientom) przychodu, więc do widzenia. Gdyby to był Twój biznes, też byś tak to robił.

z utęsknieniem czekam na kolejne wybory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

abyss nie zrobiłbym tak.. a juz napewno nie ukradł kasę którą zarobiłeś do tej pory. Nie widziałem w regulaminie (co nie znaczy, że nie istnieje) przepisu, iż mogą podziękować bez podania przyczyny (tak, podali, że niby false click). Powiedz mi tylko, jak to świadczy o Google?

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalashnikov W takim tzn. w jakim? Nie podali argumentów popartych faktami. W taki sposób można wyrzucić każdego kto zaczyna dużo zarabiać mówiąc, że znaleźli fake click. Nie wiesz, więc się nie wstącaj.

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdSenseLab: No przebuduję lekko serwis i zacznę "wynajmować" pow. reklamową komuś z rodziny/znajomych na AdSense. Wypłacać kasę można chyba tylko raz w miesiącu, więc aby Google mnie nie okradało to będę chyba "uruchamiał" reklamy na 4 dni przed końcem miesiąca, zbierał kilkaset dolarów i znów będą zawieszać znajomych bo za dużo im kasy wypływa. A myślałem, że Google to porządna firma, a to są zwykli bandyci...

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lutek

To co napisał kalashnikov jest zupełną racją. Przystępując do programu zgadzasz się na jakieś warunki.

W taki sposób można wyrzucić każdego kto zaczyna dużo zarabiać mówiąc, że znaleźli fake click.

Wierz mi, że jest masa osób zarabiających bardzo dużo pieniędzy poprzez Adsense. Sam pisałeś, że tak w 100% to bez winy nie jesteś. Akurat u Ciebie znaleźli jakieś przewinienia. Ja nie bez powodu zawsze zachęcam do napisania emailu do Google w razie przypadkowego kliknięcia na własne reklamy. Zawsze lepiej mieć tą pewność. To samo się tyczy dzielenia się swoim CTR, CPM, zarobkami itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego obawiam się o swoje konto, choć nie robię nic złego?

Może paranoia ;)

A tak na poważnie, to dopóki się nie robi niczego co mogłoby zaszkodzić to chyba nie powinno być powodu do obaw. ja przynajmniej się nie obawaiam, a nagłe skoki w zarobkach, w CTR, CPM miałem wiele razy i nigdy nie miałem z tego powodu problemów.

Michał, czy tutaj zaglądają dzieci, że zrobiłeś autocenzurę?

A nie zauważyłeś tego jeszcze?

Wiele słów a autocenzurze nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności